عصر بازار

گوگل با ارزش ترین نشان تجاری دنیا

عصر اعتبار- در مطالعات و ارزیابی های انجام شده استراتژی مشاوره تجاری موتور جستجوگر گوگل در صدر برندهای باارزش دنیا قرار گرفت.

گوگل با ارزش ترین نشان تجاری دنیا
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایران آنلاین، گوگل توانسته سال گذشته 109.5 میلیارد دلار سود کسب کند.

  اخبار نشان میدهد پس از گوگل ، اپل یکی از برترین برند های باارزش دنیا به شمار می ای و سومین برند شناخته دنیا شرکت آمازون است. به عبارتی ارزش پولی نام تجاری گوگل تنها در سال گذشته 24 درصد افزایش یافته است و این برند را به اوج موفقیت خود رسانده است.

  ارزیابی های انجام شده روشن کرد که نام تجاری اپل پس از گوگل در سال گذشته از 145.9 میلیارد دلار به 109.1 میلیارد دلار سقوط کرده و از گوگل عقب افتاده است.

  متخصصان می گویند گوگل به دلیل موتور جستجوی خود به عنوان هسته اصلی فعالیتهایش درآمد تبلیغاتی هنگفتی به دست آورده است.

  " دیوید هایگ " مدیر اجرایی برند گوگل بیان کرد که شرکت اپل سعی دارد تا با توجه به حفظ فن اوری ها، خود را به رقبایش از جمله گوگل نزدیک کند .وی اضافه کرد تکرار محصولات اپل در شکل آیفون های جدید و بازده کم این تولید  نشان میدهد که نام اپل به حد اشباع رسیده است .اپل ظرف سه ماه گذشته بازار خوبی نداشته و با وجودیکه گوشی هایش ظرف 5 سال گذشته بازار جهان را در اختیار داشته است اما در رقابت باسامسونگ در بازارفروش عقب نشینی کرده است.

  اما گوکل به خاطر جستجوگرش و فن اوری در اختیار قراردادن فیلم ها در یوتیوپ و ویدوئوهای تبلیغاتی توانسته نام خود را بالاتر از دیگر برندهای جهان قرار دهد.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۱ روز پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار