عصر بازارمدیران خودرو

برگزاری نهمین سمینارجلوه هایی از زندگی با دیابت با همکاری بانک انصار

عصر اعتبار- در راستای تداوم حمایت های بانک انصار از انجمن دیابت ایران و بیماران دیابتی کشور، مبتنی بر انجام و توسعه فعالیت های مربوط به مسئولیت های اجتماعی ، نهمین سمینار جلوه هایی از زندگی با دیابت با حمایت بانک انصار از سوی انجمن دیابت ایران برگزار شد .

برگزاری نهمین سمینارجلوه هایی از زندگی با دیابت با همکاری بانک انصار
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۶:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، این سمینار، با (( شعار چنین کنند سالمندان موفق دیابتی)) آغاز شد و به موضوعاتی از قبیل، نحوه و زمان تأسیس انجمن، فعالیت های آموزشی، پژوهشی ، چیستی و آمار بیماری دیابت در جهان، دیابت و تغذیه، اختلالات روماتولوژیک و دیابت، دیابت و روانشناسی، و توانمند سازی مبتلایان به این بیماری پرداخته شد .

    مدیرعامل بانک انصار دکتر ابراهیمی طی سالهای گذشته در پیام های متعددی از اهمیت  سلامت و حمایت از جامعه پزشکی پرداخته ونقش آموزشی و پیشگیری را مطرح کرده اند وی در پیامی  اذعان داشت : برخورداری از جامعه ای شاداب، سالم و امیدوار، نیازمند تلاش همگانی، آموزش مطلوب، اجرای راه کارهای پیشگیرانه و خودمراقبتی در رویارویی با بیماری هاست. در این راستا لازم است علاوه بر سازمان های مسئول و انجمن های مربوطه، افراد دیابتی گرامی نیز همچون آموزگارانی مجرب با انتقال تجربیات خود به مهار پدیده دیابت یاری رسانند .

    برچسب ها
    پورسعید خلیلی