عصر بازار

فراخوان لامبورگینی چهار میلیون دلاری

عصر اعتبار- مالکان ابرخودروی بسیار کمیاب لامبورگینی وننو که چهار میلیون دلار قیمت دارد، به زودی خبر بد فراخوان خودروی ایتالیایی رویایی خود را دریافت خواهند کرد.

فراخوان لامبورگینی چهار میلیون دلاری
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، این مدل 12 سیلندر با قدرت 750 اسب بخار که از سوی شرکت لامبورگینی به عنوان یک ماشین مسابقه خیابانی قانونی توصیف شده است، در میان 5900 اوانتادوری قرار دارد که این خودروساز به دلیل ریسک آتس سوزی به دلیل سیستم سوخت معیوب، برای آنها در سراسر جهان فراخوان خواهد داد.

  در این فراخوان تنها سه وننو به قیمت حدود چهار میلیون دلار و 9 دستگاه وننوی رودستر به قیمت 4.5 میلیون دلار قرار دارند.

  طبق اطلاعیه ای که در وب سایت سازمان ملی ایمنی ترافیک آزادراه آمریکا منتشر شده است، حدود 1500 اوانتادور که قیمت پایه آنها از حدود 400 هزار دلار آغاز می شود، تحت این فراخوان قرار دارند.

  مدل وننو مانند آثار هنری از زمانی که ساخته شده، ارزش بیشتری پیدا کرده است. لامبورگینی در سال 2013 اعلام کرد که تنها سه مدل وننو را به قیمت سه میلیون یورو برابر با حدود چهار میلیون دلار به مشتریانش خواهد فروخت.

  نشریه اتوموبیل مگزین در مارس سال 2016 گزارش کرد که یکی از این خودروها به قیمت 11.1 میلیون دلار به فروش گذاشته شده است.

  بر اساس گزارش بلومبرگ، لامبورگینی اعلام کرد هیچ گزارشی از تصادف یا مصدومیت در ارتباط با مشکل مذکور دریافت نکرده است  و سخنگوی این شرکت درباره اینکه آیا آتش سوزی در خودروهای تحت فراخوان گزارش شده است، توضیحی نداد.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو