عصر بازار

دیدار رئیس کمیته اقتصادی مجلس عمان با مدیرعامل موسسه اعتباری ملل

عصر اعتبار- رئیس کمیته اقتصادی مجلس عمان در حاشیه سفربه ایران با مدیرعامل موسسه اعتباری ملل دیدار و گفتگو کرد.

دیدار رئیس کمیته اقتصادی مجلس عمان با مدیرعامل موسسه اعتباری ملل
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، شیخ سالم بن عبدالعبد بن سالم بن دین، رئیس کمیته اقتصادی مجلس عمان در حاشیه سفربه ایران و در خلال برگزاری نشست با رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر مدیرعامل موسسه اعتباری ملل  با وی دیدار و پیرامون مسائل اقتصادی و بانکی دو کشور گفتگو کرد.

  در این دیدار سید امین جوادی مدیرعامل موسسه اعتباری ملل با بیان فعالیتهای موسسه گفت: موسسه اعتباری ملل با بکارگیری آخرین فناوری‌ها و تکنولوژی‌های نوین اطلاعاتی و ارتباطی و با تکیه بر نیروهای مجرب و کارآزموده و پیاده سازی سیاست‌های راهبردی و توسعه ای با ارائه متنوع ترین خدمات بانکداری یکی از موثرترین موسسات اعتباری در عرصه بانکداری کشور محسوب می شود.

  مدیرعامل موسسه اعتباری ملل و رئیس کمیته اقتصادی مجلس عمان ضمن گفتگو پیرامون مسائل اقتصادی و بانکی دو کشور در باب سرمایه گذاری در کشور عمان و سرمایه پذیری فی مابین دو کشور خواستار ایجاد همکاری‌های مشترک شدند.

  در پایان این نشست مشترک توافق نمودند که کشورعمان ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری دراین کشور را اعلام ودر صورت لزوم بازدید متقابل صورت پذیرد و در صورت توافق طرفین تفاهمنامه های همکاری دوکشور امضا گردد.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۱ ماه پیش
  آرشیو