عصر بازار

توسط وزارت حمل و نقل این کشور؛

۱۴ خط کشتیرانی چین جریمه شدند

عصر اعتبار- وزارت حمل و نقل چین در وب سایت رسمی خود از جریمه ۳۴۸ هزار دلاریِ ۱۴ خط کشتیرانی به دلیل عدم شفافیت در اعلام نرخ حمل و بار خبر داد.

۱۴ خط کشتیرانی چین جریمه شدند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از مهر، 14خط کشتیرانی به موجب  شفاف نبودن و تخطی در اعلام نرخ حمل و نقل بار از سوی وزارت حمل و نقل چین جریمه شدند که وزارتخانه نام هشت خط کانتینری از جمله هامبورگ سود آلمان، Gold Star Line، ون های تایوان و سنگاپور، شرکت Heung-A Shipping Co و خط حمل و نقل دریایی کره (KMTC)، اورگرین تایوان و CMA CGM فرانسه را اعلام کرد.

  وزیر حمل و نقل چین در این باره گفت: خطوطی که تاکنون اخطار جدی وزارتخانه را دریافت کردند، موظفند تدابیری در خصوص تثبیت و اعلام رسمی نرخ حمل و نقل در مسیرهای تجاری خود بیندیشند.

  وی افزود: در صورتی که اقدامات لازم از سوی خطوط کشتیرانی انجام نشود، وزارت حمل و نقل چین تصمیمات جدی تری را در بازار بین المللی حمل و نقل اتخاذ می کند و میزان بررسی ها و جریمه های خود را تا رسیدن به شرایط ایمن و سالم بازار حمل و نقل ادامه می دهد.

  شرکت های حمل و نقل کانتینری معتقدند عدم توانایی برای کنترل نرخ حمل و نقل بار به ویژه در برخی مسیرها و حتی رسیدن آن به رقم صفر نباید از سوی چین عدم شفافیت در اعلام نرخ حمل و بار برداشت شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو