عصر بازار

سرنخ های پلیس از سارقان خودروی حمل پول

عصر اعتبار- رئیس پلیس پایتخت، جزئیات دستگیری سارقان مسلح صرافی خیابان فردوسی را تشریح کرد و گفت: پلیس سرنخ‌های خوبی را در رابطه با سارقان خودروی حمل پول بانک پاسارگاد به دست آورده است.

سرنخ های پلیس از سارقان خودروی حمل پول
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از مهر، سردار حسین ساجدی‌نیا در  حاشیه بازسازی صحنه سرقت مسلحانه از صرافی خیابان فردوسی با حضور در جمع خبرنگاران گفت: بااعلام وقوع این حادثه در 28 بهمن ماه بلافاصله تیمی ویژه رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داد و در عرض کمتر از 48 ساعت ماموران پلیس آگاهی با اقدامات خود موفق به شناسایی و ردیابی سارقان شدند.

  وی با بیان اینکه مخفیگاه این افراد در یکی از شهرهای استان لرستان شناسایی شد، افزود: بلافاصله هماهنگی‌های لازم با فرماندهی انتظامی استان لرستان انجام و سه سارق در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

  ساجدی‌نیا با بیان اینکه دو سارق به عنوان متهمان اصلی و یک نفر نیز به عنوان همدست‌ دستگیر شد، افزود: سارقان ارزهای سرقت شده را که 64 میلیون تومان بود به ریال تبدیل کرده بودند که با اقدامات انجام شده حساب این افراد مسدود شد. همچنین در بررسی سوابق یکی از سارقان دستگیر شده  مشخص شد وی پیش از این نیز سابقه کیفری داشته است.

  ساجدی‌نیا با اشاره به تلاش شبانه روزی  کارآگاهان پلیس آگاهی در دستگیری متهمان گفت: امیدوارم سریعا احکام این افراد صادر شود.

  رئیس پلیس پایتخت در پاسخ به سوالی درباره پرونده سرقت خودروی حمل پول متعلق به بانک پاسارگاد در بزرگراه حقانی نیز گفت: در این زمینه چند مظنون بازداشت شده و تحقیقات ادامه دارد و بزودی خبرهای دیگر در این موضوع منتشر خواهد شد.

  وی همچنین با اشاره به نزدیکی به ایام عید نوروز، درباره مرخصی سارقان نیز گفت: پیشنهاد می‌شود که مسوولان قضایی در این ایام به سارقان سابقه‌دار مرخصی ندهند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو