عصر بازارمدیران خودرو

باحمایت بانک‌انصار، کنگره بین‌المللی توسعه روابط اقتصادی حوزه سلامت برگزارشد

عصر اعتبار- باحمایت بانک‌انصار کنگره ‌بین‌المللی «توسعه روابط‌اقتصادی درحوزه‌سلامت بامحوریت کشورهای‌اسلامی» با اهداف «توسعه‌ فضای ‌تعامل‌ وشبکه‏‌سازی بین‌ کشورهای‌اسلامی»، «ارائه دستاوردهای‌فناوری، نوآوری و برندهای‌برتر در این کشورها» و «بررسی چالش‎های پیش‌رو» با حضور وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی و میهمانانی از کشورهای اسلامی در مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما برگزارشد.

باحمایت بانک‌انصار، کنگره بین‌المللی توسعه روابط اقتصادی حوزه سلامت برگزارشد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۵:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، بانک‌انصار در راستای انجام مسئولیت‌های‌اجتماعی خود باردیگر از برگزاری یک همایش با محورهای سبک زندگی سالم وسلامت درمحیط کار، طب سنتی و گیاهان دارویی حمایت کرد تا به سهم خود گامی در ارتقای سلامت جامعه بردارد، زیرا 14727مورد حادثه ناشی از کار در سال94 در ایران به وقوع پیوسته و سالانه 30 هزارمیلیارد تومان هزینه و بیشتر از 4% تولیدناخالص ملی به این امر اختصاص یافته است.

    بنابراین گزارش، دراین‌کنگره 6پنل «توسعه‌روابط‌دانشگاهی»، «دارو وتجهیزات پزشکی»، «گردشگری سلامت»، «طب سنتی وگیاهان دارویی»، «بیمه، خدمات درمان و سلامت عمومی» و «سبک زندگی سالم» برگزار شد و حاضران با دیدگاه های کارشناسان حاضر در پنل ها آشنا شدند.

    در پایان این کنگره به خاطر همکاری‌های صمیمانه و موثر بانک‌انصار با مبادی ذی‌ربط در روابط‌اقتصادی حوزه‌سلامت و مشارکت در برگزاری کنگره‌ای در سطح بین المللی، نشان حامی اهداء شد.

    برچسب ها
    پورسعید خلیلی