عصر بازار

تغییر ساعت کار برخی بانک ها در آستانه نوروز و تعطیلات سال نو

عصر اعتبار- برخی بانک ها به سنت هر سال در نیمه دوم اسفند ماه برای خدمت رسانی بیشر به مشتریان خود، ساعت کار را افزایش می دهند و در نوروز نیز برخی شعب را به صورت ویژه فعال نگه می دارند که امسال نیز این رویه به قوت خود پابرجاست.

تغییر ساعت کار برخی بانک ها در آستانه نوروز و تعطیلات سال نو
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایرنا، در کنار تکاپوی خرید آخر سال شهروندان، بسیاری از شرکت ها و اشخاص حقیقی و حقوقی نیز کار تسویه حساب های مالی سالانه خود را در اسفند ماه به سرانجام می رسانند و به همین سبب میزان مراجعه به بانک ها در این ایام افزایش می یابد؛ هر چند با توسعه بانکداری الکترونیک مراجعه مردم به شعب برای انجام امور بانکی کمتر از گذشته شده اما همچنان نیاز است در ایام نوروز که امسال نزدیک به یک هفته است، برخی شعب به طور کشیک فعال باشند.

  ** بانک ملی ایران
  بر اساس اعلام بانک ملی ایران، تمامی شعب این بانک از 16 تا 28 اسفند ماه به جز روزهای جمعه 20 و 27 اسفند ماه فعالند. ضمن آنکه ساعت کار شعب بانک ملی ایران در روز شب چهارشنبه آخر سال مصادف با 24 اسفند تا ساعت 16 خواهد بود.
  همچنین شعب منتخب بانک ملی ایران که اسامی آنها در تارنمای این بانک به نشانی www.bmi.ir قابل دسترسی است،در روزهای 29 و 30 اسفند امسال و نیز روزهای دوم و سوم فروردین 1396 از ساعت 9 صبح تا 12 ظهر به ارایه خدمات بانکی به مشتریان می پردازند.

  ** بانک مسکن
  بانک مسکن با اعلام راه اندازی باجه عصر در شعب منتخب سراسر کشور تا 26 اسفند ماه جاری ، خدمت رسانی به مشتریان را دو ساعت افزایش داد.
  همچنین در روز سوم فروردین 1396 شعب منتخب این بانک از ساعت 9 تا 12 آماده ارایه خدمات به مشتریان هستند.
  فهرست باجه ها عصر و کشیک نوروزی به تفکیک استان ها در پایگاه اینترنتی بانک مسکن به نشانی www.bank-maskan.ir قابل دسترسی است.

  ** بانک پاسارگاد
  شعبه‌های بانک‌ پاسارگاد در تهران و شهرستان‌ها از روز سه‌شنبه 17 اسفند تا روز شنبه 28 اسفند به استثنای روز‌های پنج‌شنبه 19 اسفند، جمعه 20 اسفند، سه‌شنبه 24 اسفند، پنج‌شنبه 26 اسفند، جمعه 27 اسفند و یکشنبه 29 اسفند (تعطیل رسمی) از ساعت 7:30 صبح تا ساعت 17:30 آماده ارایه انواع خدمات بانکی به مشتریان است.
  ساعت کار شعبه‌های بانک‌پاسارگاد در روزهای پنج‌شنبه 19 اسفند و 26 اسفند از ساعت 7:30 تا ساعت 13 و در روز سه‌شنبه 24 اسفند 95 ، از ساعت 7:30 تا ساعت 16 است.
  شعبه‌های منتخب بانک‌پاسارگاد در روز پنج‌شنبه سوم فروردین 1396، از ساعت 9 تا 13 خدمات بانکی به مشتریان ارایه می‌دهند.
  در صورت اعلام روز دوشنبه 30 اسفند 1395 به‌عنوان روز کاری، همه شعبه‌های بانک‌پاسارگاد و در صورت اعلام تعطیلی این روز از سوی هیأت‌دولت، شعبه‌های منتخب این بانک، از ساعت 8 تا 11 صبح فعال هستند.
  فهرست شعبه‌های منتخب بانک‌پاسارگاد در سایت این بانک به آدرس www.bpi.ir قرار گفته است.

  **پست بانک
  شعب پست بانک در اسفندماه سال‌جاری از چهاردهم تا 26 اسفند در مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7 و 30 دقیقه تا 16 و روزهای پنجشنبه نیز از ساعت 7 و 30 دقیقه تا ساعت 14و30 دقیقه و درسطح شعب استان تهران نیز در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 و روزهای پنجشنبه از ساعت 7 و 30 دقیقه تا ساعت 14و30 دقیقه آماده خدمت‌رسانی به هموطنان است.
  البته باجه‌های نمایندگی خدمات بانکی نیز در این ایام از ساعت 8 تا 13 آماده خدمت‌رسانی هستند.
  شعب کشیک این بانک در روز بیست‌و‌هشتم اسفندماه درسطح مراکز استان‌ها و شعب شهرستان‌ها از ساعت 7و30 دقیقه تا 15و در شعب استان تهران از ساعت 8 تا 15 و روز بیست و نهم اسفندماه 1395 شعب منتخب این بانک از ساعت 8و30 دقیقه تا12به هموطنان خدمت‌رسانی ‌می‌کنند. البته باجه‌های نمایندگی خدمات بانکی در روز بیست‌و‌هشتم اسفندماه از ساعت 8 تا 12 آماده خدمت‌رسانی هستند و بیست‌و‌نهم اسفندماه نیز تعطیلند.
  همچنین در تعطیلات نوروزی سال 1396 شعب این بانک در ‌روزهای دوم و سوم فروردین‌ماه از ساعت 8 و 30 دقیقه تا 12 آماده ارائه خدمت به هموطنان هستند و باجه‌های نمایندگی خدمات بانکی نیز در این روزها تعطیل هستند.
  برای رفع مشکلات احتمالی شعب و دستگا‌های خودپرداز(ATM) گروه امداد (HELP DESK) بانک نیز در این ایام فعال بوده و از طریق تلفنبانک 84284 برای مشتریان ساکن در استان‌های تهران و البرز و همچنین با شماره 84284-021 برای مشتریان ساکن در سایر استان‌های کشور آماده پاسخگویی هستند.
  لیست شعب‌ کشیک پست‌بانک‌ایران به همراه مشخصات کامل آن در وب‌سایت این بانک اطلاع رسانی می‌شود.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو