عصر بازارمدیران خودرو

تا پایان اسفند

آزادی ۵۰ نفر از زندانیان با ۲۲۰ میلیون ریال دیون مالی در گلستان

عصر اعتبار- رئیس دادگستری کل و رئیس ستاد دیه گلستان از آزادی زندانیان با دیون مالی تا ۲۲۰ میلیون ریال در استان خبر داد و گفت: در گام نخست این طرح ۵۰ نفر تا پایان اسفند امسال از زندان آزاد می شوند.

آزادی ۵۰ نفر از زندانیان با ۲۲۰ میلیون ریال دیون مالی در گلستان
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از دادگستری استان هادی هاشمیان روز سه شنبه اظهارداشت که این افراد بدهکاران مالی به جز بدهکاران مهریه هستند که در قالب طرح 'بهار انقلاب تا بهار طبیعت'، با کمک ستاد دیه آزاد خواهند شد.
  وی اضافه کرد: با احتساب این افراد، تعداد زندانیان جرائم غیرعمد استان که از ابتدای امسال تاکنون آزاد شده اند به 262 نفر می رسد.
  رئیس دادگستری کل گلستان افزود: در نشست روز گذشته ستاد دیه استان پرونده 27 زندانی دیگر که به دلیل ناتوانی در پرداخت دیون مالی ناشی از ضمانت ،سفته ،دیه و حوادث کارگاهی زندانی هستند، بررسی و مقدمات آزادی آنها فراهم شد.
  به گفته وی؛ دیون مالی این افراد در مجموع بیش از 40 میلیارد ریال است که شاکیان 10میلیارد ریال را بخشیدند و مابقی این بدهی نیز از طریق پرداخت تسهیلات و کمک های ستاد دیه تامین می شود.
  رئیس ستاد دیه گلستان اظهارداشت: 325 زندانی جرائم غیرعمد نیز همچنان در زندان های استان چشم به راه یاری نیکوکاران خیراندیش هستند.
  استان گلستان واقع در شمال کشور دو زندان در شهرستان های گرگان و گنبدکاووس و یک کانون اصلاح و تربیت دارد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۸ ماه پیش
  آرشیو