عصر بازارمدیران خودرو

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:

سه کلاهبردار خانوادگی در زاهدان دستگیر شدند

عصر اعتبار- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: سه کلاهبردار عضو یک خانواده با ۷۰ میلیارد ریال کلاهبرداری در عملیات ضربتی و غافلگیرانه پلیس در زاهدان دستگیر شدند.

سه کلاهبردار خانوادگی در زاهدان دستگیر شدند
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسین رحیمی اظهار داشت: در پی ارجاع چندین فقره پرونده با شیوه و شگرد انجام معاملات در زمینه خرید و فروش زمین و خودروهای خارجی از طریق جعل اسناد مالکیت در استان های سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی و تهران بررسی پرونده و دستگیری کلاهبرداران در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
  وی بیان کرد: کلاهبرداران با طرح دوستی و جلب اعتماد افراد ثروتمند و اغفال آنان با ارائه اسناد جعلی مبالغی در حدود 70 میلیارد ریال از آنان کلاهبرداری کرده و متواری شدند.
  وی تصریح کرد: با تلاش شبانه روزی و اقدامات فنی، کارآگاهان پلیس آگاهی از حضور اعضاء این باند در محدوده یکی از محله های شهر زاهدان مطلع و پس از شناسایی محل اختفاء آنان، با هماهنگی مراجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه و ضربتی اعضای این باند دستگیر شدند.
  فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه همه اعضای این باند عضو یک خانواده هستند گفت: متهمان پس از رو به رو شدن با ادله و مستندات پلیس به بزه ارتکابی اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شدند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۸ ماه پیش
  آرشیو