عصر بازار

دستگیری جاعل حرفه ای تراول چک در قم

عصر اعتبار- رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری جاعل حرفه ای ۱۵۹ تراول چک جعلی در قم خبر داد.

دستگیری جاعل حرفه ای تراول چک در قم
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۵ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از میزان،سرهنگ احمد کرمی ، اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر خرید اجناس از طریق تراول چک جعلی توسط فردی در اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س)، بلافاصله با اعزام ماموران پلیس آگاهی استان و بررسی صحت موضوع، نامبرده دستگیر شد.

  رئیس پلیس آگاهی استان قم افزود: در تحقیقات انجام شده توسط کارآگاهان مشخص شد متهم اهل یکی از استان های غربی و دارای یک فقره سابقه کیفری است.

  سرهنگ کرمی گفت: در تحقیقات پلیس مشخص شد که متهم به طرز ماهرانه ای اقدام به جعل اسکناس کرده و با یک دستگاه خودرو پژو 405 ضمن سفر به استان های پرتردد کشور در ایام نوروز از چک پول های جعلی استفاده می کرد. در بازرسی از خودرو متهم یک دستگاه پرینتر رنگی، تعداد زیادی کاغذ خام و آماده به چاپ به همراه تجهیزات جانبی و 159 فقره تراول چک یک میلیون ریالی جعلی کشف شد.

  رئیس پلیس آگاهی استان قم با اشاره به اینکه تاکنون یک نفر شاکی در خصوص این پرونده شناسایی شده که مبلغ 20میلیون ریال از وی کلاهبرداری شده است،افزود: متهم پس از تناقض گویی های بسیار سرانجام به بزه انتسابی اعتراف و نهایتاً با قرار قانونی مناسب روانه زندان شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
  آرشیو