عصر بازار

مشاور رئیس سازمان خصوصی‌سازی:

هریک از مشمولین سهام عدالت جداگانه حساب شبا تهیه کند

عصر اعتبار- مشاور رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت: هر یک از مشمولین سهام عدالت باید به طور جداگانه شماره حساب شبا دریافت کنند تا در زمان تعیین شده، سود به حساب شخصی افراد واریز شود و امکان واریز سود به حساب سرپرستان خانوار مانند یارانه نقدی وجود ندارد.

هریک از مشمولین سهام عدالت جداگانه حساب شبا تهیه کند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۳ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از میزان، در حالی که در روزهای گذشته سازمان خصوصی‌سازی اطلاعیه مبنی بر تهیه شماره حساب برای مشمولین سهام عدالت منتشر کرده بود ؛ ابهامات فراوانی در این‌باره و در خصوص نحوه تهیه آن و ارائه آن به سامانه سهام عدالت ایجاد شد.

  در این رابطه،جعفر سبحانی مشاور رئیس سازمان خصوصی‌سازی در خصوص ابهامات دریافت شماره حساب از ارائه آن به سامانه سهام عدالت گفت: اطلاعیه اخیر سهام عدالت مبنی بر تهیه شماره حساب برای مشمولین سهام عدالت بوده و هنوز زمان وارد کردن این شماره حساب به سامانه سهام عدالت فرا نرسیده است.

  وی در این باره ادامه داد: تهیه شماره حساب برای مشمولین سهام عدالت همانند دریافت یارانه نبوده و به حساب سرپرستان خانوار واریز نمی‌شود بلکه تمامی مشمولین باید به طور جداگانه حساب شبا باز کنند و یا در صورت داشتن حساب با مراجعه به دستگاه‌های خود پرداز حساب شبا دریافت کنند تا سود سهام عدالت بعد از ثبت شماره حساب در سامانه به حساب شخص افراد واریز شود و امکان واریز سود به حساب سرپرستان خانوار وجود ندارد.

  براساس این گزارش تمامی افراد خانوار و مشمولین سهام عدالت باید به صورت جداگانه حساب شبا دریافت کنند و پس از اعلام سازمان خصوصی‌سازی آن را وارد سامانه عدالت کرده و منتظر زمان واریز سود سهام عدالت که برای نیمه دوم سال پیش‌بینی شده، باشند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۳ روز پیش
  آرشیو