عصر بازار

صندوق ضمانت صادرات ایران بازگشت پول صادرکننده‌ها را تضمین می‌کند

عصر اعتبار- مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران گفت: افزایش پوشش ریسک تجاری از اقدامات صندوق ضمانت صادرات ایران است و در صورتی که صادرکنندگان نتوانند پول خود را دریافت کنند این پرداخت به آنها انجام می‌شود.

صندوق ضمانت صادرات ایران بازگشت پول صادرکننده‌ها را تضمین می‌کند
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از تسنیم، افزایش پوشش ریسک تجاری از اقدامات صندوق ضمانت صادرات ایران است و در صورتی که صادرکنندگان نتوانند پول خود را دریافت کنند این پرداخت به آنها انجام می‌شود.

  مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران ادامه داد در حال حاضر 130 کشور در دنیا به این صورت به صادرکنندگان خود خدمات ارائه می دهند.

  وی تصریح کرد صادرات ایران در سال 83 سه و نیم میلیارد دلار بود که این رقم به 44 میلیارد دلار رسیده است و در واقع در بخش صادرات غیرنفتی در 15 سال اخیر بیش از یازده برابر افزایش داشته ایم.

  سید علی گفت بر اساس برنامه ریزی های انجام شده میزان صادرات غیر نفتی ایران در چهار تا پنج سال آینده به 70 میلیارد دلار می‌رسد که این مهم رقمی دست نایافتنی نیست.

  وی با اشاره به قطع فعالیت مراودات بانکی در زمان تحریم گفت: صادر کنندگان برای نقل و انتقال پول دچار مشکل بودند اما با این وجود صادرات خود را حفظ کردند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو