عصر بازارمدیران خودرو

دو انتصاب جدید در وزارت اقتصاد

عصر اعتبار- وزیر اقتصاد و خزانه دار کل کشور در احکام جداگانه عضو غیرموظف هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری خارجی ایران و همچنین مدیر کل امور مالی وزارت دادگستری را منصوب کردند.

دو انتصاب جدید در وزارت اقتصاد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از تسنیم، وزیر اقتصاد طی حکمی محمدمهدی مظاهری را به مدت دو سال به سمت عضو غیرموظف هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری خارجی ایران منصوب کرد.

  در متن حکمی که از سوی علی طیب نیا صادر شده آمده است: نظر به تعهد، تخصص و تجربه جنابعالی به موجب این حکم به این سمت منصوب می شوید.

  امیدوار است با اتکال به خداوند متعال در جهت تحقق اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید، حضوری فعال و همه جانبه داشته باشید.

  توفیق و سربلندی جنابعالی را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انجام وظایف محوله از خداوند منان مسالت می نمایم.

  همچنین معاون نظارت مالی و خزانه دار کل کشور طی حکمی، شیوا صافی را به سمت معاون ذیحساب و مدیر کل امور مالی وزارت دادگستری منصوب کرد.

  در متن حکمی که از سوی سیدرحمت اله اکرمی صادر شده آمده است: به موجب این حکم به سمت معاون ذیحساب و مدیر کل امور مالی وزارت دادگستری منصوب می شوید تا به منظور انجام وظایف محوله و قانونی در قالب شرح وظایف و تفویض اختیار صادره از طرف ذیحساب مربوطه برابر ضوابط و مقررات عمل نمایید.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
  آرشیو