عصر بازارمدیران خودرو

بهره‌برداری از ۸ باب مدرسه ساخت بانک آینده در سال تحصیلی جدید

عصر اعتبار- ۸ باب مدرسه و یک سالن ورزشی که بانک آینده در مناطق کمتر برخوردار کشور می‌سازد، با شروع سال تحصیلی جدید به بهره‌برداری می‌رسد.

بهره‌برداری از ۸ باب مدرسه ساخت بانک آینده در سال تحصیلی جدید
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، عملیات ساخت این مدارس که از زمستان سال 1395 آغاز شده تا قبل از پایان تابستان جاری به اتمام رسیده و در سال تحصیلی 1396؛ پذیرای دانش‌آموزان است.

  بانک آینده علاوه بر عرضه خدمات و محصولات نوین، ارزش‌آفرینی برای مشتریان؛ این بار نیز در راستای تعهد به مسوولیت‌های اجتماعی خود، اقدام به ساخت 8 مدرسه و تکمیل یک سالن ورزشی در مناطق کمتر برخوردار کشور کرده است که عملیات عمرانی آن در دست انجام و تا پیش از سال تحصیلی جدید به پایان می‌رسد. این مدارس در استان‌های کرمان، هرمزگان، بوشهر، سیستان و بلوچستان، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد و ایلام واقع شده و سالن ورزشی مذکور نیز در یکی از روستاهای استان مرکزی در حال ساخت و تکمیل است.

  شایان ذکر است؛ بانک آینده که در راستای عمل به مسوولیت‌های اجتماعی گام‌های مثبت دیگری نیز برداشته که مشارکت در حوزه‌های: محیط زیست، بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، ورزش و حمایت از خانواده‌های شهدای آتش نشان پلاسکو از جمله بعضی از این این اقدامات می‌باشند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو