عصر بازار

افزایش ثروت یک هزار ثروتمند انگلیس به ۶۵۸ میلیارد پوند به رغم برگزیت

عصر اعتبار- فهرستی از یک هزار ثروتمند ساکن انگلیس، که ثروت این افراد، با ۱۴ درصد افزایش در طی یک سال گذشته به رغم نگرانی ها از برگزیت، هم اینک به رقم ۶۵۸ میلیارد پوند رسیده است.

افزایش ثروت یک هزار ثروتمند انگلیس به ۶۵۸ میلیارد پوند به رغم برگزیت
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایرنا،  این افراد و خانواده های ثروتمند ساکن انگلیس، در طی یک سال گذشته که همزمان با رای مردم انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا بود، 83 میلیارد پوند به ثروتشان افزوده شده است.
  براساس فهرست منتشر شده توسط ساندی تایمز، در حال حاضر 134 میلیاردر در انگلیس زندگی می کنند که نسبت به سال قبل، 14 مورد افزایش داشته و این بدین معنا است که این کشور دارای بیشترین شمار میلیاردر در طول تاریخش است.
  به نوشته ساندی تایمز؛ لندن هم اینک با داشتن 86 میلیاردر، بیش از سایر شهرهای جهان افراد میلیاردر را در خودش جای داده است.
  فهرست یاد شده بیانگر این است در حالی که انگلیس در طی یک سال گذشته در تب و تاب برگزیت است، ثروتمندان این کشور با خیال آسوده در حال افزایش ثروت خودشان بوده اند.
  سرجاند هندوجا81 ساله و کوپی جاند هندوجا77 ساله که برادر هستند، هم اکنون با داشتن 16.2 میلیارد پوند ثروت در راس 134 میلیاردر انگلیس قرار دارند.
  این دو برادر هندی تبار، که ثروت هنگفت شان را از راه سرمایه گذاری در بخش های صنعتی از جمله نفت وگاز، خودروسازی، 'آی تی'، انرژی، بانکداری و ملک بدست آورده اند، توانسته اند در طی یکسال گذشته، 3.2 میلیارد پوند به ثروتشان بیافزایند.
  'لن بلاوینوک' آمریکایی اوکراینی تبار و صاحب گروه موسیقی 'وارنر'، با داشتن 15.9 میلیارد پوند، در رده دوم فهرست میلیاردرهای ساکن انگلیس قرار دارد.
  'دیوید روبن' 78 ساله و 'سیمون روبن' 76 که در عرصه ملک و نیز اینترنت سرمایه گذاری کرده اند، با داشتن 14 میلیارد پوند ثروت، در رده سوم فهرست میلیاردرهای ساکن انگلیس قرار گرفته اند.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۱ ماه پیش
  آرشیو