عصر بازار

مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی :

بانک ها و مؤسسات معتبر برای دریافت شماره حساب سهام عدالت

عصر اعتبار- سبحانی گفت: مشمولین آگاه باشند کلیه بانک‌های کشور و یا مؤسسات مالی و اعتباری توسعه، کوثر و ملل (عسگریه) معتبر بوده و سایر پیام هایی که درخصوص سهام عدالت برای آنها ارسال می‌شود، فاقد اعتبار است.

بانک ها و مؤسسات معتبر برای دریافت شماره حساب سهام عدالت
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از باشگاه خبرنگاران، جعفر سبحانی مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره به عملکرد سامانه سهام عدالت در سه ماهه اخیر اظهار داشت: نزدیک به 22 میلیون نفر در سامانه سهام عدالت شماره شبا را ثبت کردند، این درحالی است که از ابتدای شروع بکار سامانه سهام عدالت بیش از 33 میلیون نفر صورت حساب دریافت کرده‌اند که با احتساب دو میلیون مشمول متوفی و از میان بیش از 47 میلیون مشمول سهام عدالت، 70 درصد از مشمولین صورت حساب دریافت کردند.

  سبحانی در ادامه با اشاره به اینکه بیش از 97 درصد از مردم شماره شبای خود را بدرستی وارد کرده‌اند، عنوان کرد: برای مشمولینی که شماره حساب صحیح به سامانه ارائه کرده‌اند، هیچ پیامکی از سوی سازمان خصوصی سازی ارسال نخواهد شد و این مشمولین، می توانند تأیید شماره خود را از طریق همین سامانه مشاهده کنند.

  وی تصریح کرد: شماره شبا فقط در دوحالت می‌تواند، دارای مشکل باشد، یا شماره شبا متعلق به فرد دیگری است و یا شماره متعلق به خود فرد بوده، اما مسدود است که این افراد می‌توانند به سامانه مراجعه و شماره حساب صحیح و شخصی خود را وارد نمایند.

  سبحانی اظهار داشت: برای اینکه مشمولین دسترسی به اطلاعات و اخبار مرتبط به سهام عدالت را داشته باشند، می‌توانند به سامانه کانال تلگرامی مراجعه و یا با تلفن 83338 تماس حاصل فرمایند.

  سبحانی در پایان به مشمولین تأکید کرد: مشمولین آگاه باشند کلیه بانک‌های کشور و یا مؤسسات مالی و اعتباری توسعه، کوثر و ملل (عسگریه) معتبر بوده و سایر پیام هایی که درخصوص سهام عدالت برای آنها ارسال می‌شود، فاقد اعتبار است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۶ روز پیش
  آرشیو