عصر بازارمدیران خودرو

برنده خوش شانس خودروی تیوولی بانک آینده مشخص شد

عصر اعتبار- با انجام قرعه­‌کشی دومین دوره «باشگاه پذیرندگان پایانه­‌های فروش بانک آینده»، آقای اکبر مرادی پذیرنده و مشتری شعبه خیابان ولی‌عصر اصفهان، برنده جایزه بزرگ این دوره شد.

برنده خوش شانس خودروی تیوولی بانک آینده مشخص شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصراعتبار», یک­‌دستگاه خودروی سواری تیوولی، جایزه ویژه دومین دوره از جشنواره بود که با انجام قرعه‌­کشی، خودروی مذکور به مشتری خوش شانس مذکور تعلق گرفت.

  هم­چنین، در مدت زمان برگزاری جشنواره، هر دو هفته با انجام قرعه­‌کشی، ده­‌ها ربع سکه بهار آزادی، به پذیرندگان پایانه­‌های فروش بانک آینده، اهدا می­گردید.

  دومین دوره جشنواره باشگاه پذیرندگان پایانه­‌های فروش بانک آینده از 16 بهمن ماه سال 1395 آغاز و تا 16 اردیبهشت ماه سال 1396، ادامه داشت. در این جشنواره، خرید، شارژ، دریافت مانده حساب، پرداخت قبض و هم‌چنین تعداد و مبالغ تراکنش‌­ها دارای امتیازاتی بودند.

  شایان ذکر است؛ سومین دوره جشنواره باشگاه پذیرندگان پایانه­‌های فروش متصل به حساب‌­های بانک آینده  از 22 اردیبهشت‌ماه آغاز و تا 22 مرداد‌‌ماه سال­‌جاری ادامه خواهد داشت.

  مبنای امتیازدهی نیز مانند دوره‌­های قبل، بر اساس تعداد و مبلغ تراکنش می­باشد. در این دوره  علاوه بر جایزه بزرگ که یک دستگاه خودروی سواری پژو 2008 است، پذیرندگان فرصت دارند تا از ده‌­ها جایزه 5 (پنج) میلیون ریالی که در قرعه‌کشی‌های هفتگی اهدا می‌شود، بهره‌مند شوند.

  هم‌چنین در دوره‌ی سوم، امتیاز پذیرندگانی که با دریافت آخرین نسخه اپلیکیشن «همراه کارت» در جشنواره «تپش در هر تراکنش» شرکت کنند، دو برابر محاسبه خواهد شد.

  پذیرندگان و مشتریان عزیز، می‌­توانند برای کسب اطلاعات بیش­تر و یا عضویت در باشگاه پذیرندگان به تارگاه بانک آینده به نشانی اینترنتی: www.ba24.ir و یا تارگاه باشگاه مشتریان بانک آینده به نشانی اینترنتی: www.ba.efarda.ir مراجعه فرمایند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو