عصر بازار

املاک مازاد سه بانک امروز روی میز فروش می‌رود

عصر اعتبار- مدیرعامل شرکت فروش اموال مازاد بانک ها (فام) از برگزاری دومین جلسه املاک مازاد بانک ها در سال جاری خبر داد و گفت: قرار است مزایده املاک مازاد بانک های تجارت، صنعت و معدن و همچنین توسعه صادرات بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) برگزار شود.

املاک مازاد سه بانک امروز روی میز فروش می‌رود
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصراعتبار» به نقل از ایبنا، حسن یمنی با اعلام این خبر افزود: قرار است امروز در مجموع 250 ملک این سه بانک به مزایده گذاشته شود.

  وی با بیان اینکه براساس برنامه ریزی ها از ابتدای سال جاری تا اواسط ماه مبارک رمضان 4 مزایده املاک مازاد بانک ها انجام شود، تصریح کرد: اولین مزایده چهارشنبه هفته گذشته انجام شد که در خلال آن املاک مازاد بانک سپه در شهرک اندیشه تبریز به مزایده گذاشته شد و در نهایت 15 ملک به فروش رفت.

  مدیرعامل شرکت فروش اموال مازاد بانک ها (فام) ادامه داد: همچنین قرار است در مرحله سوم املاک مازاد بانک رفاه کارگران و در مرحله چهارم نیز مزایده بزرگ سراسری املاک مازاد بانک سپه انجام شود.

  یمنی گفت: براساس برنامه ریزی ها بعد از اتمام ماه مبارک رمضان مزایده املاک بانک ملی انجام خواهد شد.

  وی وضعیت فروش املاک مازاد بانک ها را از ابتدای سال جاری مناسب ارزیابی کرد و افزود: با توجه به محدودیت های موجود وضعیت فروش املاک مازاد بانک ها در سال 96 مناسب بوده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار