عصر بازارمدیران خودرو

بانک انصار لوح‌ تقدیر و سپاس‌نامه هشتمین جشنواره ملی بهره‌وری را دریافت کرد

عصر اعتبار- بانک ‌انصار با شرکت در هشتمین جشنواره ملی بهره‌وری ایران که در راستای کمک به تحقق مفاد برنامه‌های توسعه در حوزه بهره‌وری، چشم‌انداز ۲۰ ساله نظام، اشاعه فرهنگ مدیریت بهره وری و افزایش توان رقابت‌پذیری بنگاه‌های اقتصادی در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی برگزار شد، در دو بخش، شایسته دریافت لوح تقدیر و سپاس نامه جشنواره ملی بهره وری گردید.

بانک انصار لوح‌ تقدیر و سپاس‌نامه هشتمین جشنواره ملی بهره‌وری را دریافت کرد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصراعتبار»، فرآیند اجرایی هشتمین جشنواره ملی بهره وری که شامل 5 مرحله می باشد و از آبان ماه سال قبل آغاز گردید در تاریخ اول خرداد ماه سال 96 به پایان رسید. در این دوره 5000 بنگاه در دو مرحله شامل مرحله اولیه ارزیابی آنلاین، به کمک 6500 داور آنلاین در قالب 38 گروه اقتصادی و مرحله دوم، بصورت حضوری شرکت داشتند و اعضای هیات علمی داوری جشنواره ملی بهره وری در محل اتاق ایران به داوری پروژه های منتخب ارسالی به دبیرخانه جشنواره پرداختند.

  براساس این گزارش، در این دوره از جشنواره در بخش مسابقه ملی تجربیات موفق، درمجموع 38 پروژه و در بخش مسابقه ملی بهینه کاوی 7 پروژه به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.

  بانک انصار، از بین 22 بانک، در بخش اصلی وفرعی جشنواره ملی بهره وری 290امتیاز به دست آورد. همچنین در بخش مسابقه ملی تجربه های موفق، بانک انصار شایسته دریافت لوح تقدیر جشنواره شناخته شد. در بخش مسابقه ملی بهینه کاوی، بانک انصار موفق به دریافت سپاس نامه جشنواره ملی بهره وری گردید که در مراسم اختتامیه جشنواره ملی بهره وری مهندس رضا زاده، معاونت فناوری و اطلاعات بانک، به نمایندگی از بانک انصار  جوایز یادشده را دریافت نمود.

   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو