عصر بازار

مشاور رئیس سازمان خصوصی مطرح کرد؛

ثبت شماره شبای بیش از ۲۶ میلیون نفر مشمول در سامانه سهام عدالت

عصر اعتبار- سبحانی گفت: در حال حاضر بیش از ۲۶ میلیون نفر از مشمولین سهام عدالت شماره شبای خود را در سامانه سهام عدالت ثبت کردند.

ثبت شماره شبای بیش از ۲۶ میلیون نفر مشمول در سامانه سهام عدالت
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از باشگاه خبرنگاران، جعفر سبحانی مشاور رئیس سازمان خصوصی با اشاره به آخرین وضعیت ثبت نام مشمولان سهام عدالت اظهار داشت: درحال حاضر بیش از 26 میلیون نفر از مشمولین سهام عدالت شماره شبای خود را در سامانه سهام عدالت ثبت کردند، که از این تعداد 97.5 درصد از مشمولان شماره شبای آن‌ها بدون اشکال بوده و کمتر از 3 درصد شماره شبا با اشکال روبه رو بوده است.

  وی ادامه داد: پیش بینی می‌شود زمان ثبت نام سری جدید سهام عدالت از مهرماه آغاز شود، ولی به طور قطع زمان آن مشخص نیست.

  سبحانی درخصوص نحوه ورود به سامانه سهام عدالت اظهار کرد: مشمولین سهام عدالت می‌توانند برای دریافت صورت حساب و یا ارائه شماره شبا به سامانه سهام عدالت به آدرس samanese.ir مراجعه کنند و با وارد کردن شماره ملی به صفحه صورت حساب مربوط به مشمول وارد شوند.

  مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی تصریح کرد: ساز وکار آزادسازی سهام عدالت بنا به مشکلاتی، دارای ابهام و اشکال است و هنوز محقق نشده و امیدواریم مشکلات پیش رو زودتر حل شود تا بتوانیم آزاد سازی سهام عدالت را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهیم.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو