عصر بازارمدیران خودرو

طی مراسمی و با حضور خانواده‌ها؛

جوایز برندگان مسابقه دانش آموزی «امید آینده» بانک آینده، اهدا شد

عصر اعتبار- جوایز برندگان مسابقه «امید آینده»، ویژه کودکان و نوجوانان دانش­آموز که توسط بانک آینده برگزار شد در روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ به برندگان مربوط، اهدا گردید.

جوایز برندگان مسابقه دانش آموزی «امید آینده» بانک آینده، اهدا شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، با هدف تشویق دانش­آموزان در زمینه ترسیم چشم­انداز آینده خود و تقویت طرز تلقی آینده­نگری در آن­ها، به­عنوان نسل آینده­ساز کشور، نسبت به طراحی و اجرای مسابقه با عنوان «امید آینده» اقدام نمود.

  این مسابقه، در بازه زمانی 15 اسفند ماه سال 1395 لغایت 5  اردیبهشت ماه سال 1396 و در 4 حوزه متنوع شامل: نقاشی و انشا نویسی (دوست داری در آینده چه­کاره شوی؟)، عکاسی (شبیه آینده­ات شو!) و طراحی (ابزار برای آینده)، به مرحله اجرا درآمد.

  با توجه به استقبال گسترده دانش­آموزان از این مسابقه و از بین آثار متعدد رسیده، پس از بررسی­های کارشناسانه و طی فرآیند داوری، در نهایت تعداد 96 نفر از شرکت کنندگان، به­عنوان آثار برتر انتخاب شده و به برندگان خوش شانس آن، طی مراسمی، جوایز نفیسی شامل: 6 دستگاه پلی استیشن (4) و تعداد 90 کارت هدیه به مبلغ 5 (پنج) میلیون ریال اهدا گردید.

  گفتنی است؛ بانک آینده، پیش از این نیز نسبت به طراحی حساب «سپرده قرض­الحسنه پس­انداز امید آینده»، با هدف حمایت­های مالی مشترک خانواده­ها و بانک، به­منظور افزایش توانمندی­های آموزشی و پرورشی کودکان و نوجوانان کشور اقدام کرده است.

  شایان ذکر است؛ اسامی برندگان این مسابقه، در تارگاه امید آینده به نشانی اینترنتی: www.ba-omid.ir، قابل مشاهده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو