عصر بازار

پرداخت خسارت به زیان‌دیدگان زلزله استان‌های خراسان‌رضوی و شمالی صورت می‌گیرد.

عصر اعتبار- درپی وقوع زلزله در استان‌های خراسان‌رضوی و شمالی، تیم‌های کارشناسی این شرکت به‌محض اطلاع از وقوع حادثه در مناطق زلزله‌زده حاضر شدند و عملیات بررسی و براورد خسارت توسط دوتیم کارشناسی در خراسان‌رضوی و هفت تیم کارشناسی در خراسان‌شمالی باحضور رییس اداره خسارت این مدیریت انجام گرفت.

پرداخت خسارت به زیان‌دیدگان زلزله استان‌های خراسان‌رضوی و شمالی صورت می‌گیرد.
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، حسن سماک‌امانی با بیان اینکه در مجموع بالغ بر 160 مورد خسارت در استان خراسان‌رضوی از شهرهای فریمان، تربت‌جام و تربت‌حیدریه به این شرکت گزارش داده شده است، گفت: جمع کل خسارت استان در مجموع دومیلیارد ریال پیش‌بینی می‌شود.

  وی از پرداخت یک‌میلیاردو570میلیون ریال به 120پرونده در این استان خبرداد و خاطرنشان‌کرد: خسارت 40پرونده دیگر با تکمیل مدارک پرداخت خواهد شد.

  مدیر بیمه‌های آتش‌سوزی بیمه‌کوثر با اشاره به اینکه پس از وقوع زلزله در استان خراسان‌شمالی در مجموع هزارو200 مورد خسارت از شهرهای بجنورد، شیروان، اسفراین و آشخانه به این شرکت گزارش داده شده است، تصریح‌کرد: تاکنون هزارو100 مورد آن بررسی و ارزیابی شده است که مبلغ خسارت حادثه یادشده بالغ‌بر 10میلیارد ریال پیش‌بینی می‌شود.

  حسن سماک‌امانی تاکیدکرد: پرداخت خسارت در این استان شروع شده است و به‌محض تکمیل مدارک، خسارت زیان‌دیدگان پرداخت خواهد شد.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو