عصر بازار

شماره جدید ماهنامه شمیم کوثر منتشر شد

عصر اعتبار- سیزدهمین شماره ماهنامه شمیم کوثر در آستانه عید سعید فطر منتشر شد.

شماره جدید ماهنامه شمیم کوثر منتشر شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، در این شماره ماهنامه شمیم کوثر مطالب متنوعی درباره رمز وفاداری مشتریان، تاثیر نرخ پول بر بهره وری بانک ها، اخبار استانها، پیش شرط های تحول نظام بانکی در دولت دوازدهم ، رونمایی از دومین کمپین اطلاع رسانی نظام بانکی کشور و محورهای اقتصاد مقاومتی منتشر شده است.

  بر اساس این گزارش؛گزارش ویژه این شماره شمیم کوثر با عنوان نرخ پول ، پاشنه آشیل بهره وری بانک ها منتشر شده است که به نوآوری های جدید نظام بانکی و زمینه های سودآوری بیشتر برای اقتصاد کشور اشاره دارد. همچنین پیش شرط های تحول نظام بانکی در دولت دوازدهم مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است .

  این گزارش می افزاید: در بخش مصاحبه، مدیریت فرهنگی و نظارت شرعی موسسه اعتباری کوثر اشاره با حضور 70 درصدی کارکنان موسسه در مسابقات کتابخوانی داشته است، گفتگو با مدیر شعب مستقل و مناطق آزاد و نیز کسب رتبه اول در جذب منابع ارزان قیمت نسبت به سرانه شعب و همچنین در قسمت بین الملل بانک هایی که متمایز ترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نموده، بررسی و اعلام شدند.

  خاطر نشان می سازد: سیزدهمین شماره ماهنامه شمیم کوثر اشاره ای نیز به برگزاری اولین المپیاد علمی منتخبان بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی و نیم نگاهی بر طرح رتبه بندی بانک ها دارد.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو