عصر بازار

شش سال پیش در چنین روزی

بیمه ها و لیزینگ‌ها به سامانه اعتبارسنجی بانک مرکزی وصل می شوند

عصر اعتبار – شش سال پیش در چنین روزی اعلام شد که با موافقت اعضای شورای ماده ۵ آیین‌نامه نظام سنجش اعتبار، شرکت های بیمه و لیزینگ های دارای مجوز، به سامانه اعتبارسنجی بانک مرکزی متصل می شوند.

بیمه ها و لیزینگ‌ها به سامانه اعتبارسنجی بانک مرکزی وصل می شوند
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، در این روز جلسه شورای ماده پنج آیین‌نامه نظام سنجش اعتبار با حضور نمایندگان وزرای اموراقتصادی و دارایی، اطلاعات و دادگستری و معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهوری، به ریاست حمید پورمحمدی، قائم‌مقام بانک مرکزی و با حضور مدیرعامل شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران با هدف بررسی وضعیت عملکرد سامانه اعتبارسنجی و ترسیم وضعیت آینده آن برگزار وتصمیمات مهمی در این خصوص اتخاذ شد.
  http://www.asretebar.com/News/8248

  8 شرکت بیمه جدید تا پایان سال مجوز می گیرند
  در روز 29 خرداد سال 1390، مدیرعامل بیمه البرز با اعلام این خبر که تا پایان سال جاری 8 شرکت بیمه‌ جدید مجوز فعالیت دریافت خواهند کرد ، گفت : با ورود این شرکت ها و افزایش تعداد شرکت های بیمه به 30 شرکت رقابت بسیار سخت و پیچیده خواهد شد .
  http://www.asretebar.com/News/8249

  دلالان و سفته بازان، منتظر ضربه بانک مرکزی باشند
  در همین روز، رییس کل وقت بانک مرکزی از برنامه جدید این بانک برای کاهش 90 تومانی قیمت دلار در بازار آزاد خبر داد و گفت: قیمت این نوع ارز را بسیار پایین‌تر از قیمت قبلی آن در بازار خواهیم کرد.
  http://www.asretebar.com/News/8258

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو