عصر بازار

برگزاری ضیافت های افطاری از سوی باشگاه‌ مشتریان بانک‌انصار

عصر اعتبار- باشگاه‌مشتریان بانک‌انصار با برپایی ضیافت‌های افطاری در ماه مهمانی خدا، ضمن گرامیداشت ماه‌مبارک‌رمضان، ماه استجابت دعا، به تجلیل از مشتریان ویژه شعب خود در استان تهران پرداخت و شب‌هایی معنوی و بیادماندنی‌ را با پذیرایی افطار وشام، اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و تفریحی و اهدای هدایا به مشتریان رقم زد.

برگزاری ضیافت های افطاری از سوی باشگاه‌ مشتریان بانک‌انصار
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار»، باشگاه مشتریان بانک انصار در اجرای راهبرد مشتری‌مداری؛ وفادارسازی مشتریان‌ویژه و کسب سهم بیشتر ذهنی وعاطفی آنان در بازاررقابتی و تعظیم شعائردینی و گرامیداشت ماه میهمانی خدا، با اجرای برنامه های فرهنگی، از تعداد بیشتری از مشتریان خود تجلیل به عمل آورد و حضور خانواده‌های محترم این عزیزان را مغتنم شمرد تا مراتب قدردانی و سپاس بانک را نسبت به آنان را جلوه‌گر سازد.

  براساس این گزارش، در هریک از ضیافت‌های افطاری برپاشده، 220 نفر از اعضای خانواده‌های مشتریان ویژه(60 خانواده از مشتریان ویژه مدیریت شعب استان تهران) شرکت داشتند و در آن، ضمن تجلیل از بزرگان ضیافت، برنامه هایی شامل همخوانی گروه ذکر،مسابقه و برنامه های سرگرمی ،تقلید صدا اجرا شد. همچنین با انجام مراسم قرعه کشی بین میهمانان، 9 خانواده از مشتریان ویژه برنده سفر به مشهد مقدس ،جزیره کیش و تعدادی برنده تبلت ومودم تلفن همراه شدند .     

  شایان ذکر است که باشگاه‌مشتریان‌بانک‌انصار که از سال1393 پایه‌گذاری شده است، از زمان تأسیس، با ارایه خدمات متنوع در حوزه‌های آموزشی، فرهنگی، رفاهی، تفریحی، پزشکی و مشاوره‌ای جهت خانواده های مشتریان ویژه بانک فعالیت‌های گسترده ای را برای جلب رضایت آنان انجام داده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
  آرشیو