عصر بازار

چرا مشمولان نمی‌توانند تایید شبای حساب بانکی داشته باشند؟

عصر اعتبار- مسدود و راکد بودن حساب بانکی مشمولان و عدم درج شبا بانکی به نام شخص مشمول دو دلیل اصلی عدم تایید شبای حساب بانکی دارندگان سهام عدالت است.

چرا مشمولان نمی‌توانند تایید شبای حساب بانکی داشته باشند؟
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از باشگاه خبرنگاران، جعفر سبحانی مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی  با اشاره به دو دلیل اصلی که مشمولاننمی‌توانند تاییدیه شبا داشته باشند، اظهار داشت: مسدود و راکد بودن حساب بانکی مشمولان و عدم درج شبا بانکی به نام شخص مشمول دو دلیل اصلی عدم تایید شبای حساب بانکی دارندگان سهام عدالت است.

  وی ادامه داد: در هر دو حالت، باید شبا معتبر بانکی مشمولان جایگزین شبا بانکی ثبت شده قبلی شود و در مجموع ملاک اصلی برای دریافت سود سهام عدالت توسط مشمولان، ثبت و تایید شماره شبای حساب بانکی هر یک از آن‌ها است.

  سبحانی اظهارداشت: به دلیل این که سهام عدالت، طرحی برای سهامدار شدن و مالکیت دارایی توسط آحاد مردم است، نمی‌توان مثل طرحتوزیع یارانه سهام هر فرد را به سرپرست همان خانوار تخصیص داد و شماره شبای حساب هر یک از مشمولان باید جداگانه در سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir ثبت شود.

    مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی تصریح کرد: برای آن دسته از افراد که شماره شبای حساب بانکی آن‌ها تائید نشده است، پیامکی جهت اطلاع ارسال می‌شود تا دوباره یک شماره شبای جدید در سامانه سهام عدالت به ثبت برسانند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
  آرشیو