عصر بازار

افتتاح باجه بانک قرض الحسنه مهر ایران در صندوق نوآوری و شکوفائی

عصر اعتبار- باجه بانک قرض الحسنه مهر ایران طی مراسمی با حضور توکلی عضو هیات مدیره بانک و شاهوردی عضو هیات عامل صندوق نوآوری و شکوفایی به‌طور رسمی در پنجره واحد مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان فعالیت خود را آغاز کرد.

افتتاح باجه بانک قرض الحسنه مهر ایران در صندوق نوآوری و شکوفائی
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصراعتبار» ، این باجه با هدف دسترسی راحت تر تمامی واحدهای فناور مستقر و نیز ارائه ی خدمات نوین بانکی در کوتاه ترین زمان ممکن به پژوهشگران و کارکنان، زیر نظر شعبه مرکزی بانک قرض الحسنه مهر ایران و در طبقه سوم مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش بنیان افتتاح شد.
  در این مراسم،اخوان رئیس اداره اعتبارات و بین الملل، فرجی رئیس شعبه مرکزی و غلامی معاون اداره سازمان و برنامه ریزی بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز حضور داشتند.
  شایان ذکر است، پیش از این نیز به منظور استفاده از ظرفیت های بانک قرض الحسنه مهر ایران در ارائه خدمات بانکی و پرداخت تسهیلات به شرکت های دانش بنیان، تفاهمنامه همکاری میان دو مجموعه، امضاء شده است.
  گفتنی است، صندوق نوآوری و شکوفائی، شخصیت حقوقی مستقل و دارای استقلال استخدامی، اداری، مالی و معاملاتی است که براساس سیاست ها و مصوبات هیئت امنا و زیر نظر مستقیم رئیس‌جمهور (به عنوان رئیس هیئت امناء) به مدت نامحدود تشکیل گردیده و بر طبق اساسنامه مصوب هیئت وزیران و مورد تایید شورای نگهبان، توسط هیئت عامل اداره می‌شود.
  تحقق و توسعه اقتصاد دانش بنیان و افزایش سهم آن در اقتصاد کلان کشور و شکوفا سازی اقتصاد ملی جمهوری اسلامی ایران، کسب جایگاه نخست اقتصاد مقاومتی و دانش بنیان در منطقه، ارزش آفرینی برای جامعه از طریق توسعه فرهنگ کارآفرینی و نوآوری اقتصاد مبتنی برفناوری و صنایع پیشرفته، ایجاد زیر ساختها و سیاستگذاری و هدایت مناسب برای کاربردی کردن دانش و تجاری سازی نوآوریها و ... تنها بخشی از اهداف و برنامه های صندوق نوآوری و شکوفائی می باشد.

   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۸ روز پیش
  آرشیو