عصر بازار

مشاور سازمان خصوصی‌سازی:

سود ۹۰ هزار تومانی سهام عدالت نه تایید می‌شود نه تکذیب

عصر اعتبار- مشاور سازمان خصوصی‌سازی با اشاره به عدم تکذیب سود ۹۰ هزار تومانی برای مشمولین سهام عدالت گفت: رقم ۹۰ هزار تومان برای سود سهام عدالت نه تایید می‌شود و نه تکذیب و علات این امر مشخص نبودن مبلغ دقیق میزان سود سهام عدالت برای مشمولین است.

سود ۹۰ هزار تومانی سهام عدالت نه تایید می‌شود نه تکذیب
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از میزان، سید جعفر سبحانی بیان کرد: تا کنون بیش از 28 میلیون نفر از سهامداران سهام عدالت، شبا بانکی خود را در سامانه ثبت کرده‌اند که نشان از استقبال 60 درصدی مشمولان جهت دریافت سود این سهام دارد.

  وی در ادامه افزود: نگاهی به آمارها نشان می‌دهد از تعداد 5.6 نفر مشمول در قید حیات استان تهران که اجازه ثبت شبا بانکی خود در سامانه سهام عدالت برای دریافت سود این سهام را دارند، تا به امروز 41 درصد شبا بانکی ثبت نموده‌اند.


  مشاور سازمان خصوصی‌سازی تصریح کرد: 59 درصد مشمولان این استان شامل 3.3 میلیون نفر تا کنون شبا بانکی خود را به ثبت نرسانده‌اند که این آمار نشان می‌دهد تهرانی‌ها آمار کمترین ثبت شماره شبا بانکی در این سامانه را در اختیار دارند.


  سبحانی اظهار کرد: رقم 90 هزار تومان برای سود سهام عدالت نه تایید می‌شود و نه تکذیب و علت این امر مشخص نبودن مبلغ دقیق میزان سود سهام عدالت برای مشمولین است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۳ روز پیش
  آرشیو