عصر بازار

برگزاری آزمون کارکنان متقاضی تدریس بانکداری اسلامی در بانک کشاورزی

عصر اعتبار- آزمون کارکنان متقاضی تدریس بانکداری اسلامی بانک کشاورزی، با حضور ۲۸۰ داوطلب از سراسر کشور روز جمعه ۲۳ تیر در دانشگاه صنعتی امیرکبیر تهران برگزار شد.

برگزاری آزمون کارکنان متقاضی تدریس بانکداری اسلامی در بانک کشاورزی
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصراعتبار»، این آزمون بر اساس مصوبه کارگروه بانکداری اسلامی بانک کشاورزی و با هدف شناسایی همکاران توانمند و تربیت آنان برای تدریس در دوره های بانکداری اسلامی برگزار و متقاضیان برتر بر اساس نمرات برای طی دوره آموزش تخصصی انتخاب خواهند شد.

  بر اساس این گزارش، فراخوان ثبت نام اولیه این آزمون در بهمن سال 95 انجام و 650 نفر از داوطلبان از طریق پرتال سرمایه انسانی بانک کشاورزی ثبت نام کردند که پس از بررسی شرایط اولیه ، ازجمله داشتن  مدرک کارشناسی ارشد و سن خدمتی تا 28 سال ، تایید صلاحیت شدگان مجاز به شرکت در آزمون شدند.

  این گزارش می افزاید منبع این آزمون، کتاب بانکداری بدون ربا تالیف سیدعباس موسویان عضو شورای فقهی بانک مرکزی بود و طراحی سوالات ازمون نیز توسط وی انجام شد.

  شایان ذکر است نشست های تخصصی با موضوع بانکداری اسلامی بانک کشاورزی  با حضور حجت الاسلام سید عباس موسویان عضو شورای فقهی بانک مرکزی و اعضای این کار گروه از جمله دکتر حبیب الله سلامی، دکتر سید کاظم صدر و ...  هر دو هفته یکبار  بر گزار می شود و برگزاری این آزمون، گام مهمی در اجرای طرح  آموزش و توانمند سازی همکاران بانکی برای  پیاده سازی  بانکداری بدون ربا در بانک کشاورزی به شمار می آید.

  این گزارش می افزاید دکتر مسعود شریفات عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی نیز در محل این آزمون حضور یافت و از روند برگزاری آن مطلع شد.

  نتایج این آزمون به زودی از طریق وب سایت بانک کشاورزی اعلام خواهد شد.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۱ ماه پیش
  آرشیو