عصر بازار

بانک قرض الحسنه مهر ایران به طرح ضربتی پرداخت تسهیلات ازدواج جوانان پیوست

عصر اعتبار- بانک مرکزی با هدف کاهش صف دریافت کنندگان وام ازدواج با همکاری ۱۱ بانک طرح ضربتی اعطای این وام را از ابتدای مرداد ماه تا پایان شهریور ماه در دست اجرا دارد که با اجرای این طرح تعداد افراد در صف از ۵۵۰ هزار نفر به زیر ۱۰۰ هزار نفر می‌رسد.

بانک قرض الحسنه مهر ایران به طرح ضربتی پرداخت تسهیلات ازدواج جوانان پیوست
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۷ تير ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصراعتبار»،  بانک مرکزی در این طرح تلاش می‌کند با کمک بانک‌های قرض الحسنه مهر ایران، ملی، صادرات، تجارت، ملت، سپه، رفاه کارگران، کشاورزی، مسکن، توسعه تعاون و صندوق قرض الحسنه پارسیان و با ابلاغ سهمیه های مربوط به هر بانک، صف دریافت‌کنندگان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را به کمتر از 100 هزار نفر برساند.
  بر این اساس، بانک مرکزی در راستای اجرای بند «ج» تبصره 16 قانون بودجه سال 1396 موضوع اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج، تلاش می‌کند تمام متقاضیان وام ازدواج که قبل از سال 1395 در سامانه قرض الحسنه ازدواج ثبت نام کرده اند بتوانند وام خود را دریافت کنند.
  این کار با اولویت پرداخت تسهیلات به مناطق محروم و به ترتیب ثبت نام در سامانه قرض الحسنه ازدواج انجام می شود.
  شایان ذکر است، بانک قرض الحسنه مهر ایران در سال 95 قریب به 19 هزار فقره تسهیلات ازدواج یکصد میلیون ریالی اعطا و از ابتدای سال 96 تا کنون نیز بالغ بر 7 هزار و ششصد فقره تسهیلات ازدواج پرداخت نموده است.

   

   

   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۳۰ روز پیش
  آرشیو