عصر بازار

شرط توزیع سود سهام عدالت تا پایان شهریور اعلام شد

عصر اعتبار- رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: در صورتی که سود واریزی شرکتهای حاضر در پرتفوی سهام عدالت به حساب این سازمان از مرز ۴۰۰ میلیارد تومان گذر کند، اولین سود سهام عدالت تا پایان شهریور ماه امسال به مشمولان پرداخت خواهد شد.

شرط توزیع سود سهام عدالت تا پایان شهریور اعلام شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از تسنیم، پوری حسینی با اشاره به این که امسال حدود 4 هزار میلیارد تومان سود مربوط به سال مالی 1395 شرکتهای حاضر در پرتفوی سهام عدالت برای پرداخت به مشمولان اختصاص پیدا خواهد کرد گفت: تا به امروز از این میزان سود نزدیک به 200 میلیارد تومان توسط این شرکتها پرداخت شده و این پول در حال حاضر در اختیار سازمان خصوصی سازی است.

  رئیس سازمان خصوصی سازی افزود: بر این اساس منتظر نظر شورای عالی اصل 44 هستیم تا با مصوبه هایی که صادر می کند اقدام به واریز این سود به حساب مشمولان کنیم.

  وی اضافه کرد: در صورتی که تاخیر زیادی در برگزاری جلسه این شورا بوجود آید، به جهت این که وظیفه قانونی خود را تعطیل نکنیم شاید تا پایان شهریور امسال مجبور باشیم قسمت اول سود سهام عدالت را میان مشمولان توزیع کنیم.

  پوری حسینی اذعان داشت: در صورتی که 200 میلیارد تومان سودی که در اختیار سازمان خصوصی سازی است، از مرز 400 میلیارد تومان گذر کند، اولین سود سهام عدالت را تا پایان شهریورماه امسال به مشمولان پرداخت خواهیم کرد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۳ روز پیش
  آرشیو