عصر بازار

سیف اعلام کرد:

قانون بانکداری بدون ربا تکمیل می‌شود

عصر اعتبار- رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرد که قانون بانکداری بدون ربا به طور مستمر در حال اصلاح و تکمیل است.

قانون بانکداری بدون ربا تکمیل می‌شود
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۰۷ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایبِنا، ولی الله سیف صبح امروز و در حاشیه مراسم افتتاحیه بیست و هشتمین همایش بانکداری اسلامی که در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما در حال برگزاری است، در جمع خبرنگاران گفت: قانون بانکداری بدون ربا در سال 62 در مجلس شورای اسلامی تصویب شد و از ابتدای سال 63 در کل بانک های کشور مورد استفاده و اقدام قرار گرفت.

  وی با بیان اینکه با توجه به تجربیات حاصل شده از سال 63، به تدریج اصلاحیه هایی بر قانون بدون ربا وارد شده است، افزود: یکی از نقش های اساسی این همایش که سالانه و همزمان با هفته بانکداری اسلامی برگزار می شود، مطرح شدن دیدگاه های صاحب نظران و مدیران اجرایی بانکی است.

  رئیس شورای پول و اعتبار خاطرنشان کرد: همایش بانکداری اسلامی مبنایی برای ارائه نقطه نظرات، انتقادات و پیشنهاداتی است که طبیعتا در فاصله زمانی بین برگزاری همایش های سالانه وجود دارد.

  سیف با یادآوری خدمات روزمره نظام بانکی به مردم و ارتباط تنگاتنگ با همه آحاد جامعه تاکید کرد: همیشه در تلاش هستیم که بتواند این خدمات با سهولت و با بهترین روش ها ارائه شود به مردم ولی این را باید بتدریج عملیاتی کنیم.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو