عصر بازار

پیام مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران به مناسبت هفته بانکداری اسلامی

عصر اعتبار- مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران، طی پیامی فرا رسیدن هفته بانکداری اسلامی را تبریک گفتند.

پیام مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران به مناسبت هفته بانکداری اسلامی
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، متن این پیام به شرح ذیل است:

  تصویب عملیات بانکی بدون ربا و بنیان نهادن بانکداری اسلامی گام موثری است که برای ترویج و اشاعه فعالیت های بانکی مبتنی بر شرع مقدس و آموزه های دینی پایه گذاری شده تا با ریشه کن کردن ربا از سیستم بانکی کشور، عدالت اجتماعی را گسترده نماید.
  عملیات بانکداری اسلامی براساس فقه معاملات اسلامی تدوین شده و بر فعالیت بانک ها برحسب رعایت مضمون آیه شریفه " احل ا... البیع و حرام الربا" تاکید می کند.
  اهمیت این مبانی به نحوی است که امروز در عرصه بین الملل نیز شاهد سوق یافتن و الگو برداری بسیاری از کشورها به این سمت و سو هستیم تا با استفاده از ظرفیت های عقود اسلامی، زمینه توسعه و تعالی عدالت اجتماعی در جهان فراگیر گردد.
  هفته بانکداری اسلامی فرصت مغتنمی است برای ارج نهادن برتلاش های مجموعه پولی و بانکی کشور تا از سه دهه تلاش مخلصانه کارکنان شبکه بانکی و خدمتگزاران نظام اقتصادی تقدیر به عمل آوریم.
  ما اعضاء هیات مدیره، به نمایندگی از کارکنان سخت کوش بانک قرض الحسنه مهر ایران، مراتب قدردانی و سپاس خود را نسبت به مشتریان و سهامداران بانک ابراز می داریم و این روز را به تمامی همکاران شبکه بانکی کشور تبریک عرض می نمائیم.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۱ ماه پیش
  آرشیو