عصر بازارمدیران خودرو

این‌بار در استان‌های سیستان و بلوچستان و کردستان

افتتاح هم‌زمان مدارس «امید آینده» در دو استان کشور با حمایت بانک آینده

عصر اعتبار- بانک آینده بر آن است تا بر اساس برنامه زمان‌بندی شده در فاصله زمانی اعیاد سعید قربان و غدیر، تعداد ۸ باب مدرسه را در مناطق کم‌برخوردار کشور افتتاح نماید.

افتتاح هم‌زمان مدارس «امید آینده» در دو استان کشور با حمایت بانک آینده
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، در همین راستا، روز دوشنبه، 13 شهریور ماه جاری نیز مدیران ارشد بانک آینده با حضور هم‌زمان در دو استان سیستان و بلوچستان و کردستان، نسبت به افتتاح مدارس «امید آینده» در شهر زاهدان و روستای آساوله شهر سنندج اقدام نمودند؛ در این مراسم، مقامات استانی، مسؤولان محلی و هم‌چنین اهالی هر منطقه حضور داشتند.
  مدرسه «امید آینده» زاهدان در فضایی به‌مساحت 3560 مترمربع و 690 متر بنا شامل: 9 کلاس، ساختمان سرایداری، سرویس بهداشتی و امکاناتی نظیر: کارگاه، کتابخانه، نمازخانه، آزمایشگاه و موتورخانه و هم‌چنین مدرسه «امید آینده» سنندج نیز در فضایی به‌مساحت 1840 مترمربع و زیر بنایی بالغ بر 848 متر با 11 کلاس و امکانات کامل تحصیلی بنا شده‌اند.
  شایان ذکر است؛ بانک آینده در راستای ایفای مسؤولیت اجتماعی خود با هدف گسترش زیرساخت‌های آموزشی به‌ویژه در مناطق کم‌برخوردار کشور، از آغاز هفته جاری تا کنون مفتخر به افتتاح دو مدرسه ابتدایی با 8 کلاس به‌ترتیب در منطقه ریگان بمِ استان کرمان و شهرک مهرشهر بیرجند در استان خراسان جنوبی بوده است.
  یادآور می‌شود؛ روز سه‌شنبه، 14 شهریور ماه جاری نیز مراسم افتتاح یک باب مدرسه «امید آینده» دیگر در روستای باغک جنوبی شهرستان تنگستان در استان بوشهر با حضور اهالی منطقه، مسؤولان استانی و مدیران ارشد بانک آینده برگزار خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی