عصر بازار

حداکثر پرداخت مزایا به مستمری بگیران با ۳۵ سال سابقه

عصر اعتبار- مدیرکل نام نویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تامین اجتماعی گفت: افراد با پرداخت حق بیمه به مدت ۳۰ سال بازنشسته می‌شوند و ماهانه از تامین اجتماعی مستمری دریافت می‌کنند.

حداکثر پرداخت مزایا به مستمری بگیران با ۳۵ سال سابقه
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از باشگاه خبرنگاران، بهروز کریمی، مدیرکل نام نویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: افراد با پرداخت حق بیمه خود به مدت 30 سال می‌توانند بازنشسته شوند و ماهانه از تامین اجتماعی مستمری دریافت کنند.

  وی افزود: بازنشستگی اجباری نیست و در صورتی که فردی تحت پوشش بیمه‌ باشد و تقاضا کند، امکان بازنشستگی برای وی فراهم می‌شود.

  مدیرکل نام نویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تامین اجتماعی گفت: به همین منظور تا هر زمانی که فرد بخواهد کار کند، می‌تواند مشغول به کار باشد.

  کریمی تصریح کرد: مزایایی که برای مستمری بگیران تامین اجتماعی در نظر گرفته شده تا سقف 35 سال است و اگر فردی 35 سال سابقه کار داشته باشد، ماهانه به اندازه 35 روز حقوق مستمری دریافت می‌کند.

  مدیرکل نام نویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تامین اجتماعی در پایان عنوان کرد: در صورت اشتغال مجدد، باید فرد بیمه شده با اطلاع دادن موضوع به سازمان تامین اجتماعی نسبت به پرداخت حق بیمه همانند سایر بیمه شدگان اقدام کند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
  آرشیو