عصر بازار

حداکثر پرداخت مزایا به مستمری بگیران با ۳۵ سال سابقه

عصر اعتبار- مدیرکل نام نویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تامین اجتماعی گفت: افراد با پرداخت حق بیمه به مدت ۳۰ سال بازنشسته می‌شوند و ماهانه از تامین اجتماعی مستمری دریافت می‌کنند.

حداکثر پرداخت مزایا به مستمری بگیران با ۳۵ سال سابقه
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از باشگاه خبرنگاران، بهروز کریمی، مدیرکل نام نویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: افراد با پرداخت حق بیمه خود به مدت 30 سال می‌توانند بازنشسته شوند و ماهانه از تامین اجتماعی مستمری دریافت کنند.

  وی افزود: بازنشستگی اجباری نیست و در صورتی که فردی تحت پوشش بیمه‌ باشد و تقاضا کند، امکان بازنشستگی برای وی فراهم می‌شود.

  مدیرکل نام نویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تامین اجتماعی گفت: به همین منظور تا هر زمانی که فرد بخواهد کار کند، می‌تواند مشغول به کار باشد.

  کریمی تصریح کرد: مزایایی که برای مستمری بگیران تامین اجتماعی در نظر گرفته شده تا سقف 35 سال است و اگر فردی 35 سال سابقه کار داشته باشد، ماهانه به اندازه 35 روز حقوق مستمری دریافت می‌کند.

  مدیرکل نام نویسی و حساب‌های انفرادی سازمان تامین اجتماعی در پایان عنوان کرد: در صورت اشتغال مجدد، باید فرد بیمه شده با اطلاع دادن موضوع به سازمان تامین اجتماعی نسبت به پرداخت حق بیمه همانند سایر بیمه شدگان اقدام کند.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۴ روز پیش
  آرشیو