عصر بازار

اطلاعیه شماره (٣)

گزارش موسسه اعتبارى ملل در خصوص تعاونى اعتبار منحله وحدت

عصر اعتبار- با تلاش موسسه اعتبارى ملل و همکارى اعضاى هیات تصفیه و مدیران ارشد تعاونى اعتبار وحدت، کار بازرسى و شناسائى وضعیت ترازنامه شعب این تعاونى روز گذشته به پایان رسید.

گزارش موسسه اعتبارى ملل در خصوص تعاونى اعتبار منحله وحدت
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، متن این پیام به شرح ذیل است:

  بنام خدا
  با عرض سلام و ادب و احترام و تبریک ولادت با سعادت حضرت امام علی النقی (ع) و همچنین تبریک پیشاپیش فرا رسیدن عید سعید غدیر خم، عید اکمال دین و اتمام نعمت، بدینوسیله به استحضار مشتریان و سپرده گذاران محترم تعاونی اعتبار وحدت میرساند؛
  با تکیه بر الطاف بیکران خداوند منان و عنایات ائمه اطهار(ع) با تلاش شبانه روزی  همکاران موسسه اعتباری ملل و همکاری اعضای هیات تصفیه و مدیران ارشد تعاونی اعتبار وحدت، کار بازرسی و شناسائی وضعیت ترازنامه (منابع، مصارف و...) شعب تعاونی، توسط تیم های بازرسی موسسه روز گذشته پایان یافت و گروهای بازرسی پس از بازگشت از ماموریت در اسرع وقت نسبت به جمع بندی و ارائه گزارش اقدام خواهند نمود.
   همچنین کار شناسائی املاک و سایر دارائی‌های تعاونی نیز کماکان در حال انجام بوده، ارزیابی تعدادی از املاک انجام و با تعیین کارشناس رسمی دادگستری بزودی مورد کارشناسی قرار خواهند گرفت و بخشی از املاک نیز که دارای نقص یا کسری مدارک و یا دارای معارض هستند در حال رایزنی با هیات تصفیه، بانک مرکزی و قوه قضائیه هستیم که  انشاءالله هرچه سریعتر تعیین تکلیف شده و کارشناسی و ارزیابی امکان پذیر میگردد.
  بدیهی است گزارش های واصله پس از جمع بندی تقدیم بانک مرکزی خواهد شد و حسب نظر مراجع ذیصلاح، امید به خدا کار پرداخت سپرده‌ها آغاز میگردد.
  در پایان از صبوری تمامی مشتریان و سپرده گذاران ارجمند تعاونی اعتبار منحله وحدت که در این فرآیند به خوبی و با متانت تمام و کمال، خدمتگزاران خود را در موسسه اعتباری ملل همراهی و همیاری می نمایند صمیمانه سپاسگزاریم.

   مجدداً تاکید می شود اخبار و اطلاعات مربوط به ساماندهی تعاونی اعتبار وحدت را صرفاً از طریق سایت و تلگرام رسمی موسسه اعتباری ملل به آدرس های ذیل پیگیری فرمایید.
  موفق و سربلند باشید
  روابط عمومی موسسه اعتباری ملل

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۸ روز پیش
  آرشیو