عصر بازار

گشایش سومین همایش بین المللی اقتصادی شرق دور در روسیه

عصر اعتبار- سومین همایش بین المللی اقتصادی شرق دور از تاریخ ۶ و ۷ سپتامبر ۲۰۱۷، در شهر ولادی واستوک روسیه و با حضور سران کشورهای روسیه، کره جنوبی، ژاپن و مغولستان و وزرا و مقامات اقتصادی برخی از کشورهای شرق آسیا گشایش یافت.

گشایش سومین همایش بین المللی اقتصادی شرق دور در روسیه
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، مهدی سنایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه نیز که به دعوت معاون نخست وزیر روسیه در این همایش شرکت نموده با معاون اول نخست وزیر، وزیر قفقاز شمالی، معاون وزیر خارجه نمایندگان دوما و شورای فدراسیون وزیر تجارت اتحادیه اقتصادی اوراسیا، رئیس شرکت گاز پروم و تنی چند از مقامات و شخصیت های روسی از جمله  رئیس اتاق بازرگانی فدراسیون روسیه، معاون مرکز ابتکارات استراتژیک، معاون شهردار مسکو، رئیس جمهور داغستان، رئیس باشگاه والدای،
  وزیر صنایع و تجارت فدراسیون روسیه، رئیس شورای سیاست خارجی و دفاعی روسیه، رئیس شرکت زیرگذرها و تونل ها اقای رحمان اف و رئیس ازبربانک ( بزرگترین بانک روسیه)و ....دیدار و گفت‌وگو کرد.

  در دیدار ورونیکا نیکیشینا وزیر تجارت اتحادیه اقتصادی اوراسیا با سنایی، وی خواستار تسریع و تسهیل در روند امضای موافقتنامه موقت تجارت آزاد بین جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا شد.

  همایش اقتصادی شرق دور روز پنجشنبه با برگزاری پانل متشکل از سران کشورهای مشارکت کننده و سخنرانی ولادیمیر پوتین و با حضور سنایی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فدراسیون روسیه به کار خود پایان داد. پیش بینی می شود در این اجلاس قراردادهای به ارزش دهها میلیارد روبل به امضا برسد.

  همچنین روسیه هر ساله با برگزاری سه اجلاس مهم از جمله همایش‌های اقتصادی بین المللی سنت پترزبورگ، ولادی واستوک و سوچی، ضمن معرفی جاذبه‌های سرمایه گذاری خود، زمینه را برای عقد قراردادهای کلان فراهم می‌کنیم.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو