عصر بازار

ایران و کره جنوبی در بخش بانکداری یادداشت تفاهم امضاء کردند

عصر اعتبار- فدراسیون بانک‌های کره جنوبی اعلام کرد، در راستای ارائه خدمات مالی بیشتر به تجار ایرانی و کره‌ای یادداشت تفاهمی را با انجمن بانک‌های خصوصی ایرانی امضاء کرده است.

ایران و کره جنوبی در بخش بانکداری یادداشت تفاهم امضاء کردند
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصراعتبار»، لابی بانکداری کره جنوبی اعلام کرد: یک یادداشت تفاهم همکاری با همتای ایرانی خود در راستای افزایش همکاری دوجانبه به امضاء رسانده است.

  در همین حال فدراسیون بانک‌های کره جنوبی و انجمن بانک‌های خصوصی ایران توافق کردند تا خدمات بانکداری را برای صادرکنندگان و واردکنندگان هر دو کشور تسریع ببخشند.

  این یادداشت تفاهم بین «ها یانگ کو» رئیس کنفدراسیون بانک‌های کره جنوبی و همتای ایرانی خود «کوروش پرویزیان» در «سئول» به امضاء رسیده است. همچنین این اقدام در راستای افزایش تقاضا برای خدمات مالی میان دو کشور به دلیل افزایش حجم معاملات تجاری ایران و کره جنوبی انجام گرفته است.

  در همین حال فدراسیون بانک‌های کره جنوبی اعلام کرد: این فدراسیون و انجمن بانک‌های خصوصی ایران موافقت کردند تا رابطه همکاری بین بانک های ایرانی و کره ای افزایش پیدا کند و در حوزه‌های دیگر از قبیل ارتقاء روش های نوین بانکداری با یکدیگر همکاری داشته باشند.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ساعت پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار