عصر بازارمدیران خودرو

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، به‌عنوان برترین‌های پارک فن آوری‌ پردیس معرفی شد

عصر اعتبار- برترین شرکت‌های دانش‌بنیان تولیدکننده محصولات بر پایه دانش در پارک فن آوری‌ پردیس مورد تقدیر قرار گرفتند.

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، به‌عنوان برترین‌های پارک فن آوری‌ پردیس معرفی شد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۰ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، پانزدهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فنآوری‌ پردیس، با حضور دکتر محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه؛ دکتر سیدعباس عراقچی، معاون وزیر امور خارجه و سایر معاونان وزارت امور خارجه، دکتر سورنا ستاری، معاون علمی و فنآوری‌ رییس جمهور؛ سعید سرکار، دبیر ستاد توسعه فنآوری‌ نانو و جمعی از مدیران ارشد دولت و نهادهای صنفی و فعالان پارک، برگزار شد.

  در این اجلاس، شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا، به‌عنوان یکی از شرکت‌های برتر کشور در حوزه توسعه کسب‌وکار معرفی شده و تندیس و لوح تقدیر توسط دکتر ظریف و دکتر ستاری به مدیرعامل این شرکت، اهدا گردید.

  گفتنی است؛ پارک فنآوری‌ پردیس با رویکردی حمایتی و تشویقی همواره در نظر داشته است تا به شیوه‌های مختلف نسبت به ایجاد بستری مناسب برای تقویت شرکت‌های دانش‌بنیان و مراکز تحقیق و توسعه جهت رشد و پویایی در زمینه‌های گوناگون فنآوری‌ اطلاعات و ارتباطات، اقدام نماید. بدین‌منظور، هر ساله اجلاسی با حضور مدیر عامل‌های شرکت‌های عضو، سیاست‌گذاران حوزه فنآوری‌، تصمیم‌سازان حوزه صنعت و فنآوری‌ و اعضای هیأت امنا و شورای پارک برگزار شده و طی آن، بهترین شرکت‌های عضو پارک فنآوری‌ و سازمان‌ها و افراد همکار در زمینه‌های مختلفِ مرتبط، معرفی و مورد تقدیر قرار می‌گیرند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • اعتبار امروز
    • شماره ۸ اعتبار امروز
    • شماره ۷ اعتبار امروز
    • شماره ۶ اعتبار امروز
    • شماره پنجم
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو