عصر بازار

رییس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران:

خدمات نوین بانکی نقش بسزایی در جذب منابع ماندگار دارد

عصر اعتبار- محسن پدرام رییس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران در جریان بازدید از شعب استان همدان به اقدامات موثر صورت گرفته در حوزه بانکداری الکترونیک خصوصاً امکان افتتاح حساب و درخواست تسهیلات آنلاین و نقش آن در جذب منابع جدید تاکید کرد.

خدمات نوین بانکی نقش بسزایی در جذب منابع ماندگار دارد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار»، پدرام رییس هیات مدیره بانک با هدف تطبیق دستاوردهای بانک با سیاست های اعتباری و برنامه های تدوین شده برای نیمه اول سال 96، طی سفری به استان همدان از دوایر ستادی و برخی شعب این استان بازدید کرد.
  وکیل مشاور مدیرعامل و رییس اداره حوزه مدیریت، فرجی مهماندار رییس اداره توسعه سرمایه انسانی و طبلشی رییس اداره پشتیبانی در بازدید از شعبه تویسرکان و بررسی و ارزیابی عملکرد شعب استان همدان، پدرام رییس هیات مدیره بانک را همراهی نمودند.
  امینی مدیر شعب استان همدان در این بازدید به ارائه گزارش اجمالی از وضعیت شعب در استان پرداخت و اقدامات انجام شده در حوزه جذب منابع جدید، کنترل مصارف و پیگیری وصول مطالبات را تشریح کرد.
  پدرام ضمن تشکر از تلاش همکاران در پرداخت تسهیلات طرح ضربتی ازدواج، رهنمودهای لازم در خصوص جذب منابع، نسبت مصارف به منابع، استفاده از خدمات نوین بانکی در جذب منابع ماندگار و مشتری به منظور بهبود عملکرد و افزایش بهره وری شعبه را ابراز نمود.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو