عصر بازار

در هفته پایانی شهریور انجام می شود؛

واگذاری ۱۰۶۵ میلیارد ریال سهم و اموال دولتی

عصر اعتبار- بیش از ۱۰۶۵ میلیارد ریال سهم و اموال دولتی در آخرین هفته آخرین ماه تابستان امسال روی میز فروش می‌رود.

واگذاری ۱۰۶۵ میلیارد ریال سهم و اموال دولتی
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصراعتبار» به نقل از سنا،  1065 میلیارد و 941 میلیون ریال سهم و اموال دولتی در آخرین هفته آخرین ماه تابستان امسال توسط سازمان خصوصی سازی روی میز فروش می‌رود.

  بر اساس این گزارش، از این میان واگذاری بلوک 95 درصدی سهام شرکت سرمایه‌گذاری گسترش و توسعه صنعت به ارزش کل پایه 1055 میلیارد و 241 میلیون ریال به صورت 30 درصد نقد و بقیه اقساط شش ماهه در مدت 4 سال در روز 27 شهریور از طریق مزایده انجام می‌شود.

  این بلوک 80 میلیون و 750 هزار سهم شرکت سرمایه‌گذاری گسترش و توسعه صنعت را شامل می شود که 13 هزار و 68 ریال برای هر سهم قیمت گذاری شده است.

  همچنین مبلغ سپرده شرکت در مزایده این شرکت 31 میلیارد و 657 میلیون و 230 هزار ریال تعیین شده است که خریدار باید 30 درصد مبلغ پیشنهادی خود را در مدت 20 روز کاری به حساب دولت واریز کند.

  این گزارش می‌افزاید: تعداد 77 تخته فرش نیز به ارزش کل پایه 10 میلیارد و 700 میلیون تومان به صورت کاملا نقد در این روز روی میز فروش می‌رود.

  مبلغ سپرده شرکت در مزایده این تعداد فرش هم 321 میلیون ریال تعیین شده است که خریدار باید کل مبلغ پیشنهادی خود را در مدت 20 روز کاری به حساب دولت واریز کند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۳ روز پیش
  آرشیو