عصر بازار

سازمان خصوصی سازی خبرداد:

امکان تسویه حساب اختیاری متوفیانِ سهام عدالت، فراهم شد

عصر اعتبار- مشمولان سهام عدالت و نیز وراث متوفیان این سهام تا پایان شهریورماه امسال فرصت دارند، در صورت تمایل به صورت اختیاری نسبت به تسویه بدهی خود اقدام کنند.

امکان تسویه حساب اختیاری متوفیانِ سهام عدالت، فراهم شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصراعتبار» به نقل از باشگاه خبرنگاران  ، از نیمه اسفندماه سال گذشته این امکان برای دارندگان سهام عدالت فراهم شده است تا با مراجعه به سامانه این سهام به نشانی www.samanese.ir، از وضعیت صورتحساب خود آگاه شده و در صورت تمایل نسبت به تسویه باقیمانده اقساط خود اقدام کنند.

  بر این اساس از بیش از 49 میلیون نفر مشمول سهام عدالت، نزدیک به 2 میلیون نفر تاکنون فوت کرده‌اند که وراث آنها می‌توانند با وارد کردن مشخصات شناسنامه ای و کد ملی متوفیان در سامانه سهام عدالت، از وضعیت صورتحساب آنها آگاه شده و در صورت تمایل نسبت به تسویه باقیمانده اقساط خود اقدام کنند.

  همچنین پس از ارائه شماره شبا توسط وراث متوفیان سهام عدالت، سود این سهام به حساب فرد متوفی واریز شده و پس از تعیین انحصار وراثت سود به دست وراث خواهد رسید.

  گفتنی است؛ مشمولان سهام عدالت تا پایان شهریورماه امسال فرصت دارند صورت حساب خود و متوفیان را از سامانه سهام عدالت دریافت و پس از آگاهی از ارزش سهامشان، در صورت تمایل و به صورت اختیاری نسبت به تسویه مانده بدهی اقدام کنند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۳ روز پیش
  آرشیو