عصر بازار

فرصت تمام و سامانه سهام عدالت بسته شد

عصر اعتبار- فرصت افزایش صورت حساب سهام عدالت امروز به اتمام رسید و همزمان سامانه سهام عدالت برای مدت ۱۰ روز تعطیل شد، اما مشمولان پس از باز شدن مجدد سامانه هنوز فرصت دارند که شماره شبای حساب بانکی خود را وارد کنند.

فرصت تمام و سامانه سهام عدالت بسته شد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایسنا، مشمولان سهام عدالت تا روز گذشته می‌توانستند صورت حساب سهام عدالت خود را تا سقف یک میلیون تومان افزایش دهند و از امروز این فرصت به پایان رسیده است.

  از طرفی سامانه سهام عدالت از امروز برای مدت 10 روز بابت به روز رسانی سایت تعطیل شده است، ولی بعد از این مدت مشمولان می توانند حساب سهام عدالت خود را چک کنند.

  نکته مهم اینکه مشمولان سهام عدالت هنوز فرصت دارند که شماره شبای خود را وارد سامانه کنند. البته برای این کار باید منتظر باز شدن دوباره سامانه باشند و پس از 10 روز  با باز شدن سامانه می‌توانند شماره شبایی حساب بانکی خود را اعلام کنند.

  طرح ساماندهی سهام عدالت از ماه های پایانی سال گذشته شروع شد و مشمولان از طریق سایت www.samanese.ir  به صورت حساب سهام عدالت خود دسترسی پیدا کردند و در آن صورت حساب مشخص شد که شرکت های سرمایه پذیر بابت 10 سال گذشته 532 هزار تومان سود پرداخت کرده اند.

  مشمولان سهام عدالت می توانستند این مبلغ را تا یک میلیون تومان افزایش دهند و دیروز آخرین فرصت برای افزایش سهام عدالت بود.

  این طور که سازمان خصوصی سازی اعلام کرده در این هفته سود سهام عدالت مربوط به سال مالی منتهی 1395 پرداخت می شود که مبلغ آن بابت یک میلیون سهم حدود 130 تا 150 هزار تومان است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۳ روز پیش
  آرشیو