عصر بازار

مدیرعامل البین بانک روسیه اعلام کرد

رفع موانع بانکی بین ایران و روسیه

عصر اعتبار- مدیرعامل 'البین بانک' روسیه با تاکید بر گسترش همکاری دو جانبه بانکی اعلام کرد که موانع بانکی بین ۲ کشور ایران و روسیه برطرف شده است.

رفع موانع بانکی بین ایران و روسیه
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از ایرنا، عبدالله عمراف روز شنبه در نشست اعضای هیات مدیره شرکت توسعه صادرات استان افزود: 'البین بانک' خواهان گسترش روابط با نظام بانکی ایران است و سهولت درجابه جایی حواله های بین بانکی و گسترش روابط تجاری بین 2 کشور را در دستور کار قرار داده است.
  وی افزود:'البین بانک' حتی برای رفع مشکل جابه جایی ارز مبادلات کوچک بازرگانی ایران نیز آمادگی دارد، چراکه اینگونه تجار گهگاه مجبورند با تحمل هزینه اضافی برای جابه جایی و انتقال ارز راه های غیر مجاز و خطر آفرین را انتخاب کند.
  رئیس 'البین بانک' روسیه گشایش نمایشگاه عرضه محصولات 'ایرانی - البرزی' در مسکو را اقدامی شایسته برای معرفی محصولات متنوع ایران دانست.
  وی گفت: امروز تجار روسی با مراجعه به این نمایشگاه می توانند کالاهای ایرانی را رویت کنند .
  عمراف اظهارکرد: اولین بار که با شرکت توسعه صادرات استان البرز آشنا شدم ، علاوه بر بحث پیرامون همکاری های بانکی ، درباره نیروگاه های تولید برق حرارتی، بادی و آبی مذاکرات مقدماتی را انجام دادم .
  وی گفت: باتوجه به اینکه ایران از بزرگترین منابع طبیعی از جمله گاز برخوردار است ، لذا به ایران آمده ام تا ضمن بررسی امکانات تولید برق، حاصل بازدیدها و بررسی هایم را برای سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی به کارشناسان روسیه منتقل کنم .

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو