عصر بازار

اهدای تندیس و لوح زرین سال ۹۶ چهره های ماندگار صنعت و تجارت ایران، به دکتر فرامرز خالقی

عصر اعتبار- در اجلاس چهره های ماندگار صنعت و تجارت ایران در سال ۹۶، تندیس و لوح زرین سال ۹۶ چهره های ماندگار صنعت و تجارت ایران، به مدیرعامل شرکت داده ورزی سداد اهدا شد.

اهدای تندیس و لوح زرین سال ۹۶ چهره های ماندگار صنعت و تجارت ایران، به دکتر فرامرز خالقی
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از بانک و صنعت، به همت دبیرخانه اجلاس و با همکاری مرکز پژوهش و آموزش مدیریت ایران با حضور مدیران و مسؤولان ارشد سازمانهای دولتی و خصوصی و جمعی از مدیران و کارشناسان بانکی و بازرگانی کشور در سالن همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.
  تندیس و لوح زرین چهره ماندگار سال 96 صنعت و تجارت ایران، پس از بررسی و ممیزی دبیرخانه اجلاس و در پی مطالعات و ارزیابی هیات داوران، به فرامرز  خالقی، مدیرعامل گروه شرکت های داده ورزی سداد، اختصاص یافت.
  گفتنی است در لوح زرین اعطایی به مدیرعامل و نایب رئیس هیأت مدیره شرکت داده ورزی سداد،  وی به عنوان چهره ماندگار صنعت و تجارت ایران معرفی شد.

  لازم به ذکر است ممیزی هیات داوران بر اساس 7 شاخص کلیدی ، از جمله رهبری ـ مدیریت منابع ـ مدیریت زنجیره تأمین ـ مدیریت عملیات ـ مدیریت کیفیت و بهره وری ـ مدیریت بازرگانی و مدیریت تکنولوژی صورت پذیرفت.

  پیرو این انتخاب دکتر فرامرز خالقی  بواسطه  تخصص،  توانمندی و شایستگی مدیریتی، به عضویت افتخاری هیات علمی مرکز پژوهش و آموزش مدیریت ایران درآمده و همچنین  به دریافت گواهینامه عالی مدیریت از آکادمی IGP انگلستان نایل آمده است.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۶ روز پیش
  آرشیو