عصر بازار

رئیس سازمان برنامه و بودجه خبر داد:

اعلام آمادگی دولت برای تامین منابع مالی تکمیل مسکن مهر

عصر اعتبار- معاون رییس جمهور با اشاره به تاکید رییس‌جمهوری برای تکمیل واحدهای مسکن مهر، گفت: این آمادگی را داریم که از منابع مختلف برای تکمیل واحدهای این طرح کمک کنیم.

اعلام آمادگی دولت برای تامین منابع مالی تکمیل مسکن مهر
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از تسنیم، محمدباقر نوبخت در پاسخ به این پرسش که بالغ بر 300 هزار واحد مسکن مهر به دلیل نبود امکانات زیربنایی قابل واگذاری به متقاضیان نیست، دولت چه اقدامی برای کمک به وزارت نیرو به عنوان دستگاه خدمات‌رسان جهت حل این مشکل انجام داده و چه برنامه‌ای در آینده دارد، اظهار کرد: سال گذشته غیر یک یارانه‌ای برای مسکن مهر، 1000 میلیارد تومان برای زیرساخت‌ها و تاسیسات واحدهای مسکن مهر تخصیص یافت.

  وی با بیان این‌که علی‌القاعده باید خود متقاضیان هزینه‌های آنرا پرداخت می‌کردند، تصریح کرد: با توجه به این‌که نسبت به گذشته هزینه‌ها بالا رفته و متقاضیان امکان پرداخت نداشتند، دولت چند اقدام را برای کمک به طرح مسکن مهر انجام داد.

  وی بیان کرد: در این راستا دولت سقف تسهیلات مسکن مهر را افزایش داد، ضمن این‌که 1000 میلیارد تومان به صورت 100 درصد به پروژه‌های این طرح تخصیص یافت.

  رییس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: یکی از سیاست‌های دولت با توجه به تاکید رییس‌جمهوری تکمیل واحدهای مسکن مهر است و این آمادگی را داریم که زیرساخت‌های طرح مذکور را فراهم کنیم.

  نوبخت افزود: می‌توانیم از منابع مختلف به مسکن مهر کمک کنیم که این اتفاق -تکمیل واحدها- بیفتد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار