عصر بازارمدیران خودرو

در شعبه یک تامین اجتماعی انجام می شود,

اجرای برنامه ارتقاء سامانه پرداخت تعهدات کوتاه مدت

عصر اعتبار- مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی به منظور ارزیابی وضعیت اجرای برنامه ارتقاء سامانه پرداخت تعهدات کوتاه مدت و نام‌نویسی متمرکز این سازمان از شعبه یک تأمین اجتماعی تهران بازدید کرد.

اجرای برنامه ارتقاء سامانه پرداخت تعهدات کوتاه مدت
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصراعتبار» به نقل از مهر، برنامه ارتقاء سامانه پرداخت تعهدات کوتاه مدت و نامنویسی متمرکز سازمان تامین اجتماعی  به صورت پایلوت در شعبه یک تهران در حال اجرا است، به همین منظور دکتر سید تقی نوربخش از این شعبه بازدید کرد.

  نوربخش در جلسه ای با حضور مدیران شرکت مجری این طرح و مدیران حوزه های مرتبط با فن آوری اطلاعات و حوزه های بیمه ای و امور استانهای سازمان تأمین اجتماعی به ارزیابی دقیق و شناسایی مسائل مربوط به این طرح پرداختند و برای رفع مشکلات و ارتقاء این طرح تبادل نظر کردند.

  وی در این جلسه بر لزوم رسیدگی جدی به مطالبات مردم و پاسخگویی مناسب به مراجعه کنندگان تأکید کرد و گفت: اجرای طرح های جدید و ارتقاء سامانه ها بایستی بدون ایجاد هیچ گونه اختلالی در خدمت رسانی شعبه انجام شود و برنامه ها باید به گونه ای اجرا شود که مردم بدون محدودیت بتوانند خدمات مورد نیاز را دریافت کنند.

  وی افزود: طرح ارتقاء سامانه پرداخت تعهدات کوتاه به منظور افزایش رضایتمندی بیمه شدگان اجرا می شود و امیدواریم با رفع نواقص احتمالی شاهد تحول اساسی در این بخش از خدمات و گسترش این طرح به تمامی شعب سازمان تأمین اجتماعی باشیم.

  در این جلسه نمایندگان شرکت مجری برنامه و مدیران حوزه های مختلف سازمان تأمین اجتماعی به بیان نقطه نظرات و دیدگاههای خود برای ارتقاء این طرح پرداختند.

   نوربخش در ادامه از واحدهای مختلف شعبه یک تأمین اجتماعی تهران بازدید کرد و با تعدادی از کارکنان و مراجعه کنندگان این شعبه به گفتگو پرداخت.

   

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی