عصر بازارمدیران خودرو

دادستان مرکز استان سمنان:

باند جعل ۳۰ میلیارد تومان چک پول تقلبی در استان سمنان منهدم شد

عصر اعتبار- دادستان مرکز استان سمنان گفت: باند جعل ۳۰ میلیارد تومان چک پول تقلبی در استان سمنان، به همت سربازان گمنام امام زمان در مجموعه اداره کل اطلاعات این استان، منهدم شد.

باند جعل ۳۰ میلیارد تومان چک پول تقلبی در استان سمنان منهدم شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از مهر، حیدر آسیابی ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران در محل دادگستری کل استان سمنان، ضمن تائید دستگیری و فروپاشی باند توزیع چک پول های 50 و 100 هزار تومان جعلی در استان سمنان، بیان کرد: این باند توسط نیروهای گمنام اطلاعات شناسایی و پس از انجام عملیاتی، دستگیر شدند.

  وی افزود: نیروهای اطلاعات با دریافت گزارش های مردمی و شکایت به دلیل توزیع و دست به دست شدن برخی چک پول های تقلبی، بر روی این موضوع کار اطلاعاتی شبانه روزی را در پیش گرفتند تا در نهایت موفق شدند این باند شش نفره جعل و توزیهع چک پول های تقلبی را در سطح استان سمنان شناسایی و منهدم کنند.

  دادستان مرکز استان سمنان، با اشاره به اقدام فوری عوامل اطلاعات استان در دستگیری این بند، تاکید کرد: عملیات سربازان گمنام امام زمان (عج) در سطح استان درنهایت باعث شد تا از ورود 30 میلیارد تومان پول جعلی به بازار جلوگیری شود.

  آسیابی افزود: همه اعضای این بند دستگیر و تحویل مراجع قضایی و مبارزه با جرایم اقتصادی شده اند.

  وی ادامه داد: این گروه شش نفره ابتدای امر نسبت به چاپ 200 میلیون تومان چک پول کرده بودند که این امر مورد پیگیری ماموران اطلاعات شد.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
  آرشیو