عصر بازار

کمک ۱ میلیارد دلاری گوگل برای آموزش کار

عصر اعتبار- گوگل به تازگی اعلام کرده است که می خواهد ۱ میلیارد دلار کمک بشر دوستانه به منظور توسعه مهارت های حرفه ای شغلی بپردازد.

کمک ۱ میلیارد دلاری گوگل برای آموزش کار
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از تسنیم، مدیر اجرایی گوگل "ساندرا پیچای" برنامه جدید این شرکت به نام «رشد با گوگل» را معرفی کرد که هدف از تهیه آن، ارائه خدمات آموزشی به افرادی است که به دنبال شغل هستند.

  در این طرح به عنوان مثال، کارمندان داوطلب این شرکت، در مجموع بیش از یک میلیون ساعت از زمان خود را صرف آموزش به سازمان هایی که مشکلاتی در زمینه استفاده از فناوری دارند می کنند. یکی دیگر از بخش هایی که گوگل از این یک میلیارد دلار در آن هزینه می کند،‌حمایت از موسسه های غیر انتفاعی است که قصد به کارگیری سیستم های یادگیری دیجیتال برای دانش آموزان را دارند.

  مشابه این برنامه در ماه جولای توسط همین شرکت به نام «گوگل برای نیجریه» برای کمک به آفریقاییان در یادگیری مهارت های اینترنت و کامپیوتر به منظور بهبود فرصت های شغلی، انجام شد. در این برنامه حدود 10 میلیون آفریقایی و 100 هزار توسعه دهنده نرم افزار در کنیا، آفریقای جنوبی و نیجریه این آموزش ها را دریافت کردند.

  گوگل اظهار داشت که یکی از کمک های اولیه این شرکت، ‌کمک به شرکت Goodwill می باشد که اخیراً 10 میلیون دلار کمک مالی و 1000 نفر داوطلب گوگل برای آموزش را دریافت کرده و قرار است پلتفرم خود را برای کمک به آمریکایی ها در زمینه توسعه مهارت های دیجیتالی آماده کند.

  برچسب ها
  پورسعید خلیلی
  دکه مطبوعات
  • اعتبار امروز
  • شماره ۸ اعتبار امروز
  • شماره ۷ اعتبار امروز
  • شماره ۶ اعتبار امروز
  • شماره پنجم
  آخرین بروزرسانی ۲۸ روز پیش
  آرشیو